Wpis z mikrobloga

@Mickey_Rourke_47: Zapominasz, że dla Gamrota byłaby to duża ujma i pajacowanie w cyrku. A akurat Gamer zawsze na pierwszym miejscu stawiał sport i jeździł po całej Polsce wydając hajs na rozwój zamiast trzymać kase na wakacje. W moim rodzinnym Koszalinie spali z Rajem po akademikach, tylko dlatego że chcieli tu potrenować.

To tak jakbym ja do Ciebie przyszedł i zaproponował, abyś zrobił z siebie debila i jeszcze przy okazji przez
  • Odpowiedz
@barti69: nie oglądam jego liveów, ale na konferencjach itd. nie zauważyłem żeby kasjo go atakował. mówił, że może z nim walczyć, ale, że wie, że on w ufc i mu tam kibicuje i jeszcze mówił, że po parke chciałby lobova. Dlatego moim zdaniem lepiej gdyby gamrot szybko skomentował, że nie lub po prostu rzucił kwotę. Dla mnie cena nierealna, ale bardziej chodzi mi też o samą formę wypowiedzi i z
  • Odpowiedz
@Mickey_Rourke_47: Ja się odnosiłem tylko do kwoty. Uważam, że 2 miliony dla Gamrota za upokarzanie się w Fame w momencie, gdy ma wszystko aby iść w góre w poważnym sporcie to normalna kwota, a nie za wysoka.

Oczywiście, część wypowiedzi Gamera wypada głupio. "Chce się wybić na moi patencie" - tu kompletnie nie wiem o co mu chodziło. Raczej zabrakło mu słowa i nie przekazał tego co miał na myśli.
  • Odpowiedz