Wpis z mikrobloga

@fajnypierozek: jak ma się zmarnować to sprzedają to chyba lepiej niż miałaby się zmarnować, nie twierdze że to dobrze bo tak nie jest. Najłatwiej jest narzekać jak to jest źle i wyśmiewać ludzi którzy chcą coś dobrego zrobić.
  • Odpowiedz
@39revird: przeczytałeś? Rozumiesz teraz? W tym kraju nic nie działa. Krew jest utylizowana albo w najlepszym przypadku sprzedawana za granicę. Miliony Polaków wyjechało za lepszym zyciem i normalnością bo w Polsce zamiast przydatnych rzeczy np. Fabryki do przetwarzania osocza, elektrowni itp buduje sie koscioly i glodziowi wyplaca emeryturę 17k zl miesiecznie. Szpitale przepełnione, brak karetek i personelu do chorych jezdzi straz pozarna xD teleporady xD a rzad w tym czasie zajmuje
f.....k - @39revird: przeczytałeś? Rozumiesz teraz? W tym kraju nic nie działa. Krew ...

źródło: comment_1617281157BqTAGCpFZNPip3dqodn8fL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@fajnypierozek: nie chcę go ośmieszyć tylko on się sam ośmieszył , broniąc go tez się ośmieszasz.

Otworz oczy i zrzuć kaganiec pisowskiej socjalistyczno, katolskiej propagandy Mireczku!

Zarzucasz mi propagandę sama rzucając takimi sloganami.

Też mam nadzieje że kiedyś Polacy wybiorą jakiś rozsądnych ludzi kierujących się czymś więcej niż tylko napełnianiem swoich kieszeni.
  • Odpowiedz
nie chcę go ośmieszyć tylko on się sam ośmieszył , broniąc go tez się ośmieszasz


@39revird: Ty nawet po przeczytaniu faktow nie potrafisz połączyć kropek a chcesz aby reszta wybrała rozsadnych ludzi do rządzenia xD

Pomogę Ci:

- Polska wzywa do oddawania krwi i osocza
- Nie ma z tym co zrobić bo sie nie opyla i fabryki osocza nie udalo się wybudować od 30 lat xD
- wypieprzamy do smietnika
  • Odpowiedz
@fajnypierozek tych elektrowni to lepiej niech już nie stawiają bo im nie wychodzi. Emerytura to rzecz wypracowana, ktoś doprowadził do tego żeby tyle zarabiał więc mu się należy, do reszty się zgodzę, nikt bez kręcęnia lodów nie zbudował w tym kraju czegoś państwowego by żyło się lepiej.
  • Odpowiedz
@fajnypierozek: jaki procent krwi jest utylizowana lub sprzedawana? Bo jakoś tego nigdzie nie podają, widzę tylko krzykliwą liczbę 500 mln złotych. A tymczasem większość oddawanej krwi trafia do potrzebujących ludzi. Tym się właśnie różnią normalni ludzie od propagandzistów, propagandziści w imię swoich idei są gotowi poświęcić innych.
  • Odpowiedz
@fajnypierozek nie oceniam osoby moralnie, dla mnie może siedzieć, ale jak się na coś płaci składki całe życie to niemożna mu tego zabrać po pstryknięciu palcami, tak samo jakby pis nagle wprowadził 14-15-16 emeryturę ale tylko dla swoich wyborców.

Jak jest winny krycia pedofilii to niech sąd zasądzi rentę poszkodowanym i niech płaci bo ma z czego, (taki tylko przykład).
  • Odpowiedz
@fajnypierozek ty jaki #!$%@? narodowiec jesteś czy inny szur? Zamiast napisać, nie płacił składek bo księża są rozliczanie tak i tak, bądź napisać że to miał za komuny na papierze itd, to ty dajesz argument ad z dupy. Powodzenia w następnych dyskusjach.
  • Odpowiedz