Wpis z mikrobloga

Widzę na tagu poruszył się temat wzrostu opłat za śmieci bo są teraz uzależnione od zużycia wody, to teraz wam podam przypadek który słyszałem:

Typ wyjechał z domu, coś poszło w instalacji w jego mieszkaniu i zalał sąsiada.

Meble rozwalone, sąsiad #!$%@? a najlepsze?

Rachunek kilka tysięcy za wywóz śmieci XD


Bo biurwy nie wpadły na pomysł, że o #!$%@? może być wypadek
XD

Także tam uważajcie jak macie wyjeżdżać na urlop
#warszawa #madrypolakposzkodzie #smieci
  • 9
  • Odpowiedz
@erebeuzet: Co? xD Jak was więcej to więcej zużywacie, a oni wam jeszcze mnożą to już większe zużycie drugi raz? Jesteś pewien że macie własny licznik, a nie n.p. liczą wam jakąś proporcję z głównego?

(ZużycieCałegoBloku*IlośćMieszkańcówMieszkania)/IlośćMieszkańcówCałegoBloku
To by miało sens, tylko wtedy to 50 to nie twoje zużycie a wszystkich.
  • Odpowiedz
@dran2 tak jestem pewien. Mamy własne wodomierze. Byłem nawet w tej sprawie w administracji "takie są przepisy". Juhuuu dumny z kraju w ktorym zyje()
  • Odpowiedz
@erebeuzet: Nie ma takich przepisów, bądź dumny ze współmieszkańców którzy pozwalają tak się dymać zamiast nakręcić małysza i zmienić administrację.
  • Odpowiedz
@YouCanCallMeBillieGates o typie miałem podobnie. Dostałem rachunek że spółdzielni za wodę na ponad 1000 PLN za 6 msc (mieszkalem sam). Patrze, a te biury nie zwróciły uwagi, że mają wpisany stan licznika z dupy, zgłoszony przez poprzedniego właściciela ponad rok temu... Poszedłem do nich (na szczęście miałem podbity przez nich protokół odbioru) i pytam czy sprawdzają te rozliczenia. Odp, że oczywiście, że tak, więc zapytałem czy nie zdziwiło ich, że mam basen
  • Odpowiedz