Wpis z mikrobloga

Absolutnie nie można wyciągać żadnych wniosków co do Paulo Sousy po tych 3 meczach. Jest jakiś pomysł, jest zmiana systemu gry, ale na wszystko potrzeba czasu. Widać na ten moment to że umie reagować w trakcie meczu, ale to nic. Ważne żebyśmy wychodzili i grali dobrze od pierwszego gwizdka. Zmarnowaliśmy dwa lata pod wodzą Brzęczka, po prostu nie ma możliwości wyciągnąć tego w tydzień. Prawdziwa weryfikacja przyjdzie na Euro i wtedy będziemy mogli ocenić i Souse i Bońka za podjęty wybór.
#mecz #reprezentacja #pilkanozna
źródło: comment_1617229882OtoHsmzFzNuUpSGUFgW6OM.jpg
  • 14
@joseone: według mojej skromnej opinii jest dużo lepiej.
Największym problemem jest to że boją się grać agresywnie. Często wygląda to tak że podania są bezpieczne i spokojne i wygląda to wpadnie tak jakby bali się zepsuć. W wczorajszym meczu spokojną grą nic nie zbudowaliśmy bo przeciwnicy reagowali na to co się dzieje bo dlaczego mieli by też nie reagować. W chwili gdu zaczęliśmy szybszą gre udało się strzelić bramkę mimo że
@joseone po tych 3 meczach mogę stwierdzić, że sousa to #!$%@? Einstein przy brzeczku, ale dużo nie trzeba, bo buzzer to dzban do potęgi. Ja widzę zalążek czegoś dobrego i byłbym za tym by dać Portugalczykowi czas. Bo zmieniając trenera co rok to my za daleko nie zajedziemy a i potencjał tej kadry za chwilę się skończy bo zawodnicy z TOPU nie będą młodsi