Wpis z mikrobloga

A może jakieś statystyki wychodzenia na dobrą pozycję? Bo do podania w tył i stania w miejscu każdy jest pierwszy, ale gdy trzeba sie pokazać do gry lub spróbować rozerwać obronę rywala to chętnych nie ma.
Nie twierdzę, że Zieliński zagrał w tym meczu dobrze. Natomiast trzeba wziąść poprawkę na to w jaki sposób drużyna atakowała i czy w tych warunkach ofensywny pomocnik ma w ogóle jakieś opcje w rozegraniu piłki.
W
@majzter: Popieram! @lohmeyer: Tzn. ustawiał się bardzo dobrze i koledzy już mu nie podają? Zieliński jest nierówny jak boiska B klasy. Niby drybler, niby świetny przegląd pola ale żeby chociaż popisywał się tymi umiejętnościami podczas gry ze słabeuszami. A on ani z topowymi drużynami, ani z dziadami nie prezentuje nic. Holuje piłkę, odda do obrońcy, zrobi kółko, znów zwolni i tak cały czas. Warto nadmienić, że orłem w obronie też
@majzter: A ja mam nadzieję, że kiedyś ludzie zrozumieją, że pojedynczy piłkarz nie zmieni oblicza zespołu. Messi w Argentynie (która przecież ma dobrych piłkarzy) to też nie ten sam Messi co w Barcelonie, ale nikt zdrowy na umyśle nie pomyśli wyrzucić go przez to ze składu.
Naprawdę myślicie, że Napoli to frajerzy że mu płacą i dają grać? Albo że Polska ma jakieś alternatywy na tej pozycji, które zmieniłyby oblicze takiego