Wpis z mikrobloga

#teso #gry #mmorpg

Panowie, czy w 2021 warto zaczynać grać w takie TESO? Nie mówię o tryhardzie, nie mam na to czasu ale chodzi mi o takie przyjemne granie, z czasem jakieś pvp, raidy itp? Własnie na steamie jest promka za stówkę z kilkoma dodatkami i mocno się zastanawiam. Kiedyś maniaczyłem w Lineage 2 i bardzo cenię ten czas, czy odnajdę się w TESO?
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mathas: warto imo, sam oryginalny jak na mmorpg system walki jest warty wypróbowania. Pvp i rajdy są dość skillowe, ale na poziomie amatorskim też dają dużo funu, szczególnie jak podchodzisz do rajdu pierwszy raz i czujesz satysfakcję z ogarnięcia mechanik po 20 zgonach xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Biszkopcik: podstawka jest dość prosta, jak ogarniasz trochę grę to możesz w sumie solo zrobić większość rzeczy (w tym World bossy i dungeony). Content w DLC robi się trochę trudniejszy, są dungeony które po prostu trzeba znać żeby ukończyć (bossy mają konkretne mechaniki, których trzeba się nauczyć żeby w ogóle je zabić), w nowych lokacjach też są trudniejsi przeciwnicy, przed przynajmniej częścią World bossów trzeba czuć respekt.
Jak już masz ogarnięty
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vomalio: emperora nie dostaje się za samo bycie najlepszym na mapie. Dostaje się go za bycie najlepszym w swojej frakcji w momencie przejęcia przez nią 6 keepów wokół Imperial City.
  • Odpowiedz