Wpis z mikrobloga

Pany, zamówiłem sobie Endera 3v2 i dotrze do mnie prawdopodobnie jutro, jakieś rady co do montażu tego cuda? Co dokręcać mocno, a czego nie #!$%@?ć na maxa? Ogólnie możecie mi doradzić, jak sie obchodzić z tym sprzętem na poczatku mojej drogi. Z drukarką dostane 2kg filamentu PLA, oczywiście z Ali, więc nie wiem jakiej jakości jest to materiał. Za całość zaplacilem jakieś 880 zł :)

#druk3d #drukarki3d #ender3
  • 53
@KoneserOOOO: Skręcenie drukarki jest generalnie proste, ale możesz chcieć patrzeć na przewijaniu np na ten film: https://www.youtube.com/watch?v=gokN9xNG94U bo tam pare niby oczywistych rzeczy pan przypomina (np. jak skrecasz
pionowa rame to warto sobie podjechac tym ruchomym ramieniem do samej góry gory :)

Ogólnie możecie mi doradzić, jak sie obchodzić z tym sprzętem na poczatku mojej drogi.


Wypoziomować stół (można wydatkować dodatkowe 30 zł na twardsze sprężyny bo fimowe często miekkie są),
drugi,


Zobacz sobie obrazki pod tymi linkami i będziesz wiedzial co to jest. Generalnie wszystkie w/w mam u siebie i to było "ulepszenie". mozesz poczekac jak juz drukarka przyjedzie az sam zobaczysz dlaczego Ci tego brakuje :)

choć w pierwszym temat sprężyn mnie zaintrygował, seryjne nie dają rady? : D Jak pisałem,


moje były za miekkie, to tez 10 zł a przynajmniej się nie zastanawiam czy stół musze poziomować bo mocniej zawiało