Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@HARDrychuCORE: większość fizjoterapeutów teraz korzysta z akupunktury, szczególnie do rozluźniania mięśni głębokich których nie są w stanie "dosięgnąć" zwykłym masażem. ¯\_(ツ)_/¯ Mojemu mężowi inny fizjo w ten sposób "naprawił" bark który id dawna był pospinany.
Ja teraz przyszłam z bólem pleców, poza igiełkami w ręce (?) nastawiał kręgosłup, masował itd. i rzeczywiście pomógł. Nie wiem jaki ma to sens ale działa więc nie drążę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MTGrubas: on generalnie nie poza tym że gadaliśmy o ćwiczeniach z jogi i mniej więcej czego nie powinnam robić. Chociaż słyszałam jak komuś innemu na wizycie dawał ćwiczenia.
Przerabiałam już fizjoterapeutów u których dostawałam cały zestaw ćwiczeń który nieszczególnie pomagał, a problem nawraca już ładny któryś raz ¯\_(ツ)_/¯ to już mój czwarty fizjo, mam nadzieję że tym razem trafiłam
  • Odpowiedz
@strach_na_wroble: jestem sceptycznie nastawiony do akupunktury, ale no miałem po raz pierwszy ostatnio u fizjoterapeuty i faktycznie ból ustąpił (ból nawracający co kilka miesięcy). Być może pomogło coś innego - nie mam pojęcia, też nie drążę. Ale na pewno nie będę już wyśmiewać igieł xD
  • Odpowiedz