Wpis z mikrobloga

@iEarth: Sól to sól. Ma byc niejodowana. Koniec wymagań. Kup 25kg za 25zł w markecie budowlanym zamiast 2kg za 10zł w supermarkecie. Tabsy.... ja tabsów nie używam bo są jak papier ścierny niszcząc naczynia i przez tabsy wiele elementów ma status "nie do zmywarki" i do tego zostawiają syf w odpływie oraz nie biora udziału w myciu wstepnym przez co woda pieknie rozprowadza tłuszcz po całym odpływie.
@iEarth: Żel. Najpierw Somat Gold aby zobaczyć jak myje "lepszy" żel. A teraz Somat Classic. 22zł za 2L. Myje tak samo. Różnica jest tylko w cyntrynowym zapachu ale tu daje skórkę z cytryny jak mam ale bez tego tez jest ok. Ilośc żelu zalezna jest od brudu na naczyniach bo wiadomo, że inaczej obiad z kotletami, frytkami itd. A inaczej 12 talerzyków po cieście. Generalnie ja daje 15ml żelu i 3ml
@Bigbluee: Czy Ty nie jesteś tym gościem od eksperckiego komentarza na yt pod jednym z testów tabsów? :D

Moje naczynia to biedackie kubki z ikei więc mi to nie przeszkadza, jeśli się porysują. Tryb eko używam, bo on jest długi, więc tabsy zdążą się rozpuścić i zadziałać i oszczędność prundu i wody.
Dzięki za odpowiedź! :)