Wpis z mikrobloga

Mirki z tagu #lego Czy zamawiał ktoś 29 marca w amazon.pl? Zamówiłem wtedy 42111 za 287pln. Wszystko spoko niby jedzie. Dzisiaj dostałem zwrotny przelew do zamowienia na ponad 50pln. Wchodze na amazona i tam paczuszka w drodze, będzie w piątek u mnie, ale cena spadła do 230pln z groszami. Czego moge się spodziewać teraz :) ? Był to bonus od firmy czy np. uszkodzone opakowanie jedzie i dlatego obcieli cene :/
  • 16
  • Odpowiedz
Czego moge się spodziewać teraz :) ? Był to bonus od firmy czy np. uszkodzone opakowanie jedzie i dlatego obcieli cene :/


@NotNull: skąd taki pomysł w ogóle.
  • Odpowiedz
a dlaczego pomyslales, ze kupno klockow na firme to dobry pomysl?


@piotrveyner: Ja swego czasu zamawiałem wszystkie klocki, których potrzebowałem na firmę. Da się, tylko trzeba odpowiednią działalność prowadzić ;)
  • Odpowiedz
@piotrveyner: poważnie? ;) No, ale jeżeli tak to mógłby wrzucać w koszty faktycznie ;) Jak pod programowanie nie podciągnę tego niestety. Żeby to przynajmniej mindstorm był jakiś :)
  • Odpowiedz
@M_longer: a jakos nie wspolpracujesz tez z Chinczykami? :) cos mi sie obilo o uszy na mirko, moze tez w formie zartu


@piotrveyner chińskie złodzieje z Lepina bez mojej zgody używają moich instrukcji do sprzedawania "swoich" modeli.

Z drugiej strony miałem wkład w robienie jednego modelu dla CaDa (to są ci dobrzy Chińczycy, którzy podpisują umowę), ale nic nie projektowałem od zera dla nich.

https://decadastore.com/products/cada-bricks-master-series-telehandler-c61051w
Mlonger - > @Mlonger: a jakos nie wspolpracujesz tez z Chinczykami? :) cos mi sie obi...

źródło: comment_16172025586WjA3UBwyW9dOgl8ftsWpy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz