Wpis z mikrobloga

@sir: patrząc na to, co Robinhood #!$%@?ł w styczniu to relokacja akcji na inne platformy jest bardzo dobrym pomysłem. Jeśli 2 z 3 platform się zesrają podczas squeeza i zablokują cenę, to zawsze pozostaje ten 3 broker ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@borys9021: da się chyba podpiąć kartę revolut do PayPal i w XTB wybrać wpłatę z PayPal i wtedy Ci z revoluta pociągnie. Ale nie jestem na 100% pewien, ja przelewałem dolary z ING prosto na xtb.
  • Odpowiedz
@borys9021: @tytanowy_kalafior: (żeby nikt mnie nie pozwał) Moim zdaniem w celu zabezpieczenia się przed zesraniem. Wybrałbym brokera o dobrej opinii, który nie miał w swojej przeszłości wydarzeń takich jak działanie na szkodę klienta. Powyższe zdanie nie ma nic wspólnego z xtebe
  • Odpowiedz
@borys9021: Ale to chyba nie jest problemem, że mają w skarpecie 10 milionów, skoro to nie oni będą płacić ze swojej kieszeni. Oni obracają jedynie akcjami, które Ty kupiłeś, jak zlecisz sprzedaż, to będą sprzedawać akcje, za które dostaną pieniądze z giełdy, które następnie przeleją na Twoje konto. Dobrze rozumiem, czy jednak są to uzasadnione obawy?
  • Odpowiedz
@borys9021: napewno jakiś broker dostał kare od knf na parę baniek, nie rozliczył się z inwestorami za to, dodatkowo robił dziwne akcje jak zjazd wartosci gme do bodajże 0,01 $ jak dropnął do 40$ choć nie śledziłem jak się to skończyło
  • Odpowiedz
Ja sobie specjalnie założyłem konto u brokera bez możliwości longow/shortów etc i z opcją non-lending żeby nikt moich akcji nie mógł dumpować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz