Wpis z mikrobloga

Cześć, jakie testy na koronawirusa są warte uwagi? Chce prywatnie sprawdzić czy przypadkiem nie jestem zarażony Covidem, i może już ktoś z was wcześniej robił research w tym temacie i jest w stanie coś nakreślić

#koronawirus #wroclaw
  • 12
@YupYup: testy mają marny sens tak naprawdę słuchając tego co mówią epidemiolodzy bo możesz mieć w sobie wirusa w kilku fazach infekcji a one i tak nie wykryją. Tak naprawdę to jak nie masz objawow to szkoda czasu i kasy. Chyba żeby sprawdzić czy przebyles już covid
Dostalem zlecenie od lekarza POZ zeby wykonac test na korone i wyszedl mi wynik pozytywny. Spotkalem sie z czteroma osobami przez ten weekend które chcą sprawdzić czy przypadkiem i ich nie zlapalo

@Galkovsky: Bardzo milutki komentarz, od razu pozytwniejszy dzień
@DonCruzo: tak jak napisałem, sam juz mam stwierdzoną chorobe, pytam o testy dla znajomych
@Atomus: @diogene: czyli ogolnie są one gówno warte?
@Galkovsky: Ale mam objawy, zostal mi zrobiony test i wynik wyszedl pozytywny. Nie mam powodu uwzac ze nie jestem chory. Nie wiem czlowieku co Ty masz za misje w sobie udowodnienia ze tak nie jest, patrząc po Twojej aktywności troche chyba świrka na tym punkcie masz.

@kj5: I takiej odpowiedzi szukałem. Cenowo by sie zgadzało, na szybko spojrzalem na neta i widze ze cena takiego testu to pod 400zł podchodzi.
@YupYup: Badałem się dwa razy antygenowy za 65zl i nie wyszło. Badanie PCR i wyszło. Na govpl jeśli masz profil zaufany resjtrujesz się na test np drive thru za fryty. Minus taki ze od zarejestrowania do wyniku masz kwarantanne. W luxmed podobno testy za 130zl jak masz u nich abonament