Wpis z mikrobloga

  • 1
@WatahaSzklanychWazek0 15-30 minut. Zależy czy robię makijaż oczu inny niż tusz do rzęs.
Na kilkanascie godzin poza domem: baza pod podklad, podkład, korektor pod oczy i na wypryski, puder, paleta do konturowania (bronzer, róż, rozświetlacz) do tego pomada do brwi, tuż do rzęs i opcjonalnie cienie do powiek czy kredka. Najmniej schodzi na makijaż ust: szminka/pomadka ochronna.
Gotowa
  • Odpowiedz
@WatahaSzklanychWazek0: Około godziny, bo nie umiem się spieszyć podczas robienia makijażu. Nakładam korektor, krem BB, układam brwi i podkreślam je pomadą, nakładam cienie na powieki, podkręcam i tuszuję rzęsy, a na koniec nakładam niedużo rozświetlacza, różu i bronzera. Jak się naprawdę spieszę to pomijam nakładanie cieni, co już odejmuje mi 20 minut roboty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WatahaSzklanychWazek0: dla mnie nawet 5 minut dłuższego snu wygrywa nad staniem przed lustrem i malowaniem się. ( ͡° ͜ʖ ͡°) na uczelnię malowałam się rzadko, jak już to eyeliner i tusz do rzęs. Jak jest jakieś ważniejsze wyjście to nakładam cień do powiek, czasem podkreślę usta pomadką czy szminką. Podkladu poki co nie uzywam bo wyszusza mi cerę i dalej jestem na etapie szukania idealnego. Myslę,
  • Odpowiedz
@WatahaSzklanychWazek0
Po pielęgnacji nakład a krem bb, korektor pod oczy, rozświetla z i róż w kremie. Puder nakładam na czoło. Robię kolorowe kreski przeważnie, czasem jakieś cienie. Szybko brwini rzęsy. Calos zajmuje ki max 20 popijając przy tym kawę
  • Odpowiedz
30 min max - podklad/bb cream + korektor pod oczy, rozswietlacz plus bronzer a potem tusz i blyszczyk/szminka i wyczesac brewki+ wypelnic ubytki na sam koniec
  • Odpowiedz
@WatahaSzklanychWazek0 pielęgnacja, coś na oko, tusz do rzęs, w gorsze dni odrobina korektora albo bb, w lepsze sam puder transparentny, czasem trochę różu albo rozswietlacza. Brwi mam zrobione, ust przy maseczkach nie maluję. W 10 minut spokojnie się wyrobię
  • Odpowiedz
@WatahaSzklanychWazek0: 5-10 minut, 10-15 jak używam cieni do powiek
(podkład, korektor pod oczy, puder, róż, czasem bronzer, kredka do brwi, tusz do rzęs, pomadka). Wszystko zależy od tego jak się spieszę, jak bardzo to full bez cieni zrobię i w 5 minut. Jak na spokojnie, to tak może z 10.
  • Odpowiedz