Wpis z mikrobloga

Biorąc pod uwagę że na wykopie jest siany rasizm szczególnie w środowiska murzyńskie, islamskie, romskie itd. Pozywanie pyty.pl za cokolwiek jest pokazaniem cyrku i żenady z strony wykopu. Bo obrażać i wyzywać to my, ale nie nas. Czy tak ma wyglądać wolność słowa i "prawicowe" nastawienie forsowane przez wykopowiczów? Bo mi tu aż śmierdzi hipokryzją i nie oszukujmy się lewactwem nie tylko z strony użytkowników, ale i z strony administracji (jeśli się podejmie jakiś kroków w stronę pyty). Może najpierw zacznijcie kontrolować komentarze na wykopie BO W DOWOLNYM WYKOPIE O ISLAMIE lub CYGANACH można posadzić pół wykopu łącznie z administracją. Trochę dystansu to tylko internet.

@m__b @elfik32

#wykop #afera #pyta.pl #ptok #polityka #lewactwo #lewackihumor
  • 28
@KochanekAdmina: Mamy w Polsce możliwość bronienia swojego dobrego imienia, więc czemu pozwalać sobie na szkalowanie? Niech cyganie i arabowie pozywają użytkowników głoszących radykalne tezy, ich prawo. Ja nie lubię jak przypisuje mi się coś, co nie ma ze mną nic wspólnego, a nawet jest dla mnie obraźliwe. Poza tym pyta kłamie po prostu.
@maciejkack: Tu nie chodzi o bronienie swojego dobrego imienia tylko o mentalność wykopowiczów. Forsują WOLNOŚĆ SŁOWA, obrażają wszystkim wyzywają na lewaków, a jak ktoś im coś zarzuci to wielce obrażeni.

Tu nie chodzi interpretacje prawa tylko o wykop jako społeczność.

@sunsu-sun: Wykop ma obecnie taki zasięg że topowe komentarze są czytane wiele tysięcy razy (zależy od popularnośći znaleziska) to też publiczne orzeczenia.
Prawda jest taka że wykop byłby kojarzony tylko z tą bandą przewrażliwionych dzieciaków gdy na których coś się krzyknie ci z płaczem pójdą na policje bo ich obrażajo w internecie. To już wole być kojarzony z obrażaniem papieża niż z wprowadzaniem cenzury.