Wpis z mikrobloga

W najblizszym czasie planuje wyjazd do Holandii w celach zarobkowych. Obecnie poszukuje agencji pracy, ktora mi to umozliwi zapewniajac transport oraz zakwaterowanie. Wybralem Holandie glownie przez jezyk angielski, za pomoca ktorego bede mial mozliwosc swobodnie rozmawiac. Stad moje pytanie, czy jest ktos w stanie polecic mi uczciwego pracodawce ? Gdzie szukac takiej pracy, a gdzie nie ? Kolejnym waznym aspektem sa ludzie w mieszkaniach zagwarantowanych przez agencje, bardzo wystrzegam sie trafienia na alkoholikow, ludzi niedbajacych o porzadek i higiene, badz innego rodzaju degeneratow, przepraszam za okreslenie. Poprosze o udzielenie porad, nigdy nie wyjezdzalem przez agencje wiec nie chce sie wkopac w cos co tylko zmarnuje moj czas i poszarpie nerwy. Trzymajcie sie!

#pracazagranica #holandia #emigracja #emigrujzwykopem
  • 5
  • Odpowiedz
ludzie w mieszkaniach


@Anonimem: zorganizuj kilku znajomych i jeździe razem, inaczej to loteria. Zresztą nie demonizuj, tam jeżdżą też normalni ludzie chcący zarobić i zawinąć się do kraju
  • Odpowiedz
@Anonimem generalnie polecam szukać polskiej agencji, która zarabia na headhuntingu a nie na outsourcingu. Bo w tym drugim wypadku prawdopodobnie będziesz miał dwóch pośredników w kolejce do zarobionej przez Ciebie kasy, a i ogólne warunki będą gorsze.
  • Odpowiedz