Wpis z mikrobloga

Po konferencji Fame Mma i przeglądając komentarze "gimbusów" nie jestem w stanie uwierzyć że ktoś ojca Murańskiego traktuje na poważnie xD. Widzimy mnóstwo komentarzy jakim to jego ojciec był "gangsterem" .Mafia wrocławska i te sprawy.Przecież chłop walczył z gangusami w latach 90 więc faktycznie musi być kozakiem. Kurde podsumujmy parę faktów
-Chłop ma 51lat.Jakie on gangsterskie lata 90 pamięta? Urodził się w 1970 roku,w latach 90tych to miał 20 parę lat więc faktycznie musiał być ostrym gangusem.No ale cóż uznajmy że był mega charyzmatyczny więc o tym argumencie zapomnijmy
-20 lat Krav Magi.No super sport który polega na nauce samoobrony na standardowe ruchy. Hurr....durr... Krav Maga nie ma być ładna technicznie ma być skuteczna. Przez takie UFC przewinęło się tysiące zawodników, przez inne federacje jeszcze więcej. Ilu potraficie wymienić zawodników Krav Magi którzy chociaż wystąpili w jakiejkolwiek federacji?Przecież Mieliśmy pride tam też nie było zasad xD I co..? I gówno bo zawodnicy BJJ zamiatali tam każdym
-Stary gangus walczył nieraz na ulicy to każdego rozwali.No super... Problem taki że w latach 90tych to praktycznie nikt nic nie trenował.Walili tam ruskie sterydy, ciągła masa i liczyło się to kto ma najwięcej siły i jest największy.W tamtych latach "solówka" wyglądała tak że bili się na golę pięsci aż ktoś padnie lub się przewróci.Największymi kozakami byli Pershing i Misiek z nadarzyna.Jeden to zapaśnik drugi to koleś 140kg wagi.Oboje byli wielcy/silni więc nic innego się nie liczyło. Dziś dostaliby #!$%@? pod przysłowiową remizą od kogoś kto ćwiczy pół roku
-Walka z Mistrzem Fen i to jak ma go pokonać.Faktycznie ktoś wierzy że stary emeryt który ćwiczy całe życie samoobrone da radę człowiekowi w sile wieku który całe życie trenuje sporty walki i jest szybszy/lepszy technicznie/wydolnejszy / silniejszy niż 99% sportowców ? xD Gdyby taka walka miała faktycznie być to potrwałaby tyle ile zadora chciałby się nim bawić.Nawet gdyby na ulicy walczyli
#famemma
  • 19
@Plecakowicz ja nie trenuje sportów walki, lubię je oglądać. Widziałem go trzykrotnie w akcji i uważam że słaby ogór z UFC by go #!$%@?ł jak psa. Nie wiem czy ten ojciec Murańskiego coś potrafi czy nie, ale nie uważam żeby Zadora był jakimś trudnym przeciwnikiem. Tak uważam że Kasjo wygra z Normanem, wróć tu po ich walce i przeproś