Wpis z mikrobloga

@Moisze tylko nie wiem ile kosztuje, ale pewnie w necie znajdziesz info. Stoi buda przy Marriocie, czasem kolejka kilka osób, czasem kolejki brak, wynik od ręki
tylko nie wiem ile kosztuje, ale pewnie w necie znajdziesz info. Stoi buda przy Marriocie, czasem kolejka kilka osób, czasem kolejki brak, wynik od ręki


@votheri: Wlasnie bylem zrobić, robią w 20min koszt 620 zł.
@votheri: Drogo ale to jest test pcr w 20min a nie w 48h jak na mieście. Aczkolwiek nie reklamowałbym tego jako test od ręki bo mają jedną maszynę na jedną próbkę i jak się zrobi kolejka do niej to
@Moisze no ja jestem praktycznie codziennie na lotnisku i zawsze zwracam uwagę, jak to tam wygląda; ale ja wpadam i wypadam, także się nie przyglądam czy te same twarze stoją, a tak jak pisałem, nie zagłębiałem się w szczegóły ile to trwa. Była kolejka jak byłeś? Odczekałeś swoje, czy w miarę sprawnie?
no ja jestem praktycznie codziennie na lotnisku i zawsze zwracam uwagę, jak to tam wygląda; ale ja wpadam i wypadam, także się nie przyglądam czy te same twarze stoją, a tak jak pisałem, nie zagłębiałem się w szczegóły ile to trwa. Była kolejka jak byłeś? Odczekałeś swoje, czy w miarę sprawnie?


@votheri: Kolejki do pobrania nie było ale w kolejce do maszyny czekały 3 próbki. Zostawiliśmy próbkę i jutro przed odlotem