Wpis z mikrobloga

@dnasstorm: zbijają cene do 2$ -> nadal nikt nie sprzedaje -> cena natychmiast wraca do poprzedniego stanu / szybuje znowu do setek / tysięcy $

Cena nie ma żadnego znaczenia. Im szybciej to zrozumiesz, tym lepiej :)
@dnasstorm: ale rozumiesz że zeby kupic, to ktoś musi chcieć sprzedac? to co ty teraz jestes jako retail w stanie kupic, to zapewne też są syntetyczne akcje, dopiero broker i marketmaker taka akcje dla CIebie znajdują, oni nie mogą kupić bo nikt nie sprzedaje, maja kupować syntetyczne ktore sami tworza kopiac sobie glebszy dolek?
@Rabusek: Przeglądałem wykop regularnie od kilku lat bez rejestracji i aż musiałem założyć konto, bo ilość bredni, jakie tu zostały wypisane, przekracza skalę.
Osoba, która kręciła kilka razy kółka i chwaliła się tym na tagu mówi, że nikt nie sprzeda akcji po cenie x.

Tu jest wytłumaczenie dlaczego hedge fundom, którzy shortują GME nic nie da wchodzenie teraz w pozycję long: https://www.youtube.com/watch?v=CQH6zn-B6Dc&t=10586s
Osoba, która kręciła kilka razy kółka i chwaliła się tym na tagu mówi, że nikt nie sprzeda akcji po cenie x.


@kikurski: zrobiłem DWA kółka i odkupiłem dolca niżej, weź zejdź ze mnie xD jeszcze może #!$%@? sie że sprzedałem dwie akcje żeby mieć na opłaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wolałem wprost o tym napisać niż w #!$%@? lecieć, trzymam twardo już sporo czasu mimo że mogłem
@Rabusek: Nieważne w sumie ile razy kręciłeś kółka, chodzi o sam fakt, że nie tylko ty to robiłeś, więc gadanie, że hedge fundy nie mieliby od kogo kupić akcji jest bez sensu. Wystarczy lekka tendencja spadkowa i ludziom się w głowach zapala świeczka, że to dobra okazja na sprzedaż i odkupienie po niższej cenie, rujnująć tym samym całą akcję wszystkim tym, którzy twardo trzymają akcje od kilku miesięcy.
Nieważne w sumie ile razy kręciłeś kółka, chodzi o sam fakt, że nie tylko ty to robiłeś, więc gadanie, że hedge fundy nie mieliby od kogo kupić akcji jest bez sensu


@kikurski: zobacz volume, zobacz ile osób trzyma akcje, zobacz jaki jest dzienny short volume, i wróc i powiedz jeszcze raz, że "dużo osób robi kółka". I wtedy jak ja to robiłem, i teraz, to jest margines, i dopóki to będzie