Wpis z mikrobloga

#udemy czy #strefakursow ? Jest sens kupowa te w strefakursow ? Spojrzalem dzisiaj bo reklama byla na wykopie, i pierwsze co mi sie w oczy rzucilo to cena... Z DUPY... jakies 400 zl .. wtf .. na udemy placi sie 5-20$ ale nie 400 na litosc... Jak otowrzylem kurs i chcialem zobaczyc co bym dostal kupujac, to spis stresci mowi : DNS ... aha czyli mozliwe ze bedzie o DNS , albo o DNS... a skad ja mam wiedziec czy tam bedzie omawiane DNSSEC :/ Zapewne nie, bo skoroby bylo to by raczej to opisali dokladniej. Czy mi sie wydaje czy te kursy to takie dla poczatkujacych, albo przed przed begginers jakis ? Ktos kupowal, i moze sie wypowiedziec ?
  • 7
@Karol955: na udemy kupuje tylko w czasie przecen, te sa prawie non stop. Ale jak widze kontent i jego wymiar czasowy na tej strefie : np. 1:30h .. to sobie mysle, co ten czlowiek jest w stanie wyjasnic przez 1:30h. Ciekawi mnie czy jest tam mozliwosc zwrotu
@oink_oink: powiem Ci tak, kupiłem kurs za 80 ziko i jak się okazało to kurs zawierał anty wzorce a kolo pokazywał że tak się programuje więc no pozdro 600, książki lepiej przygotowują bo przynajmniej przeklikasz się a wideo obejrzysz i tyle imo
@Karol955: pewnie wszystko jeszcze zalezy od wideo. Ale widzialem tam pare urywkow to to sa kolejne widea ktora sa podstawowe, bez detali, bez tlumaczen genezy , no takie jakby ktos zrobil na podstawie jakis podstawowych artykulow z netu. Czasami mozna kupic konkretne widea, ale wiekszosc z nich to i tak niestety po lebkach. Ksiazki tez potrafia byc #!$%@?, albo np. z powodu bledow tlumaczenia, albo autor tez, ostatnio mialem juz zabeirac