Wpis z mikrobloga

Siema, czy ta stronka to dobry entry level do testowania? chętnie nauczył bym się czegoś nowego i w sumie taki tester wydaje się ciekawą opcją w dzisiejszych czasach, mam sporo motywacji i wolnego czasu, fajnie by to przekuć w expa :)
#utest
  • 6
@aphen: Bardzo dobra strona, polecam. Sam zacząłem rok temu, nie miałem w sumie żadnego doświadczenia w testowaniu a teraz mam złotą rangę w funkcjonalnych testach i naprawdę sporo zaproszeń do różnych ciekawych projektów. Załóż sobie konto, zrób akademie najpierw żeby nabić rangę i się nauczyć podstaw i śmigaj. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż nie wiem jak to jest jakby chcieć to robić zawodowo, czy uTest w tym
@michaszko: Tak naprawdę to wiedzieć nic, dobrze jest mieć jakieś urządzenie z Windowsem/Maca jako desktop, iPhone z iOS i Androida ale to też niekoniecznie bo ja zaczynałem tylko z Mac’iem i iPhonem i potem kupiłem Androida jako inwestycje która dosyć szybko się zwróciła :) a tak poza tym to w sumie nic nie musisz takiego umieć, musisz mieć jednak powiedziałbym takie ogólne doświadczenie z aplikacjami/stronami żebyś mógł ocenić jako użytkownik czy