Wpis z mikrobloga

@lena_malena: Widzę ze dalej nie rozumiesz, że każdy ma prawo używać swojego instagrama jak chce. Jakbym chciał to bym wstawił na swojego zdjęcie z filtrem psa czy kota popularnym z 3 lata temu xD i bym nie musiał zaakceptować tego ze jestem człowiekiem ani zrobić sobie zabieg wszczepienia uszu ani języka. Każdy ma jakieś wady, kompleksy i jeżeli zakrycie tego ma sprawić ze się poczuje lepiej to czemu tego nie
  • Odpowiedz
@jeden_strzal niby masz rację, ale nie do końca. Pokazujesz punkt widzenia faceta. Punkt widzenia kobiety jest zupełnie inny. Nie masz pojęcia jak dużym stresem dla kobiety jest wstawienie zdjęcia jak wygląda naturalnie, z fałdkami, cellulitem, pryszczem na czole... A dlaczego? Bo inne są na insta ładne, idealne, bo kompleksy, bo presja otoczenia... to jest cholernie złe. A to początek do depresji . Takie retuszowane zdjęcia to nie są heheszki , to
  • Odpowiedz
@lena_malena: nooo oczywiście, w szczególności dla dzieci, których umysł się kształtuje. Po prostu mi chodziło o to że skoro ona sama tego chce (nie wiem jaki stres napotyka) to czemu nie? Ale tak to popieram 100%, że przez instagrama i tych wszystkich idealnych ludzi można popaść w kompleksy i nie raz poczuć się nudno i paskudnie w tym swoim zwykłym szarym życiu
  • Odpowiedz