Wpis z mikrobloga

@schaefer: Stanowski i jego Kanał Sportowy nie schodzą z gorących od 3 dni. Jest głośno? Jest. Wyświetlenia? Są. Książeczki Stanowskiego? Wyprzedane. Sami widzicie, że hejt i przekaz negatywny sprzedaje się wręcz wyśmienicie.
  • Odpowiedz
My jedynie rozkoszujemy się jak spinają się "eksperci" bo nie mają dostępu do kadry jak dawniej.


@schaefer: Ty, ma miejscu tych dziennikarzy też byś miał spinę, jeśli by Cię odcięli od informacji - bo z informacji żyjesz, z tego się utrzymujesz. Nie mówiąc już o tym, jak to Boniek nie fair zachował się wobec nich.
  • Odpowiedz
@schaefer: Ich najbardziej boli dupa o to, ze zibi ich wyruchal i zaden z nich nie dowiedzial sie kto zostanie trenerem, a ogarnal to dziennikarz z wloch. Dla nich jest to zniewaga ktorej nie da sie wybaczyc. Na Kowala juz nie moge patrzec, momentami pieprzy takie glupoty, Stano po beefie z Najmanem odlecial totalnie, a Borek jak to Borek, zawsze byl nietypowym gosciem z Debicy xD
  • Odpowiedz
Jezu niech oni wygrają z Anglią bo chce usłyszeć huk pękających dup


@Don_kiszot: Ja chętnie krytykowałbym Sousę bo lubię krytykować, ale na zasadzie zaprzeczenia nie jestem w stanie mu nie kibicować. Chciałbym żeby głupio zrobiło się takiemu stanowskiemu gdybyśmy chociaż remis wywieźli bez lewego
  • Odpowiedz
@schaefer Ja mam wrażenie że ogólnie trenerka repry to takie miejsce dla pół profesjonalnych trenerów, ewentualnie trenerów którzy zmierzają do zakończenia kariery. Coś jak liga USA dla byłych gwiazd. Sousa lepiej się prezentuje od Wuja, ale nie liczę na jakieś lepsze wyniki niż to co było.
  • Odpowiedz
Jak boli ich dupa ze trener jest spoza układzików.


@schaefer: O jakich to układach ciągle mowa bo trochę nie rozumiem. Brzęczek był z nimi w układzie i dlatego cisnęli po nim ciągle? Może Nawałka słuchał tego co Borek i Stanowski gadali? O jakich układach mowa?

Jak się otworzy tag kanalsportowy to widać jedno wielkie szambo hejtu i narzekania. Można odnieść wrażenie, że niektórzy ich tak bardzo nienawidzą, że oglądają wszystko
  • Odpowiedz
Gość poprowadził drużynę po sporej przerwie przez 2 mecze, jeden wygrał, drugi zremisował. Oceniacie wyniki? No to są dobre patrząc na to jaki poziom ma ta reprezentacja. Przez te dwa mecze zdążył przetestować kilku obiecujących kopaczy. Może coś z tego będzie, może nie, ale jak czytam/słucham ludzi, którzy sieją ferment po 1 zgrupowaniu to mnie krew zalewa. Niech poprowadzi drużynę przez min. 10 o wtedy będziemy oceniać obiektywnie. Ja już widzę oczami
  • Odpowiedz