Wpis z mikrobloga

@czytywieszco: Ja ostatnio miałem taką akcje u siebie. Mam takiego Pana żula i podszedł zapytał co tam u mnie itp. i mówi że 50 groszy mu brakuje... Ja mówię na co? A on że na piwko bo kac go męczy, a że nie noszę ze sobą gotówki to mówię a #!$%@? chodź Ci kupie te piwko i mu mówię że ma se wybrać ale jakies takie tańsze i se wybrał, zapłaciłem
@tylkoocosspytam: #!$%@? zawsze. Chociaż kiedyś żul mnie poprosił o chleb i konserwę. Nie miałem pewności ale kupiłem, bo 3 złote, #!$%@? z tym. Podziękował pięknie i jeszcze zanim poszedłem to zaczął #!$%@?ć aż miło.. Różne momenty bywają, a akurat jak ktoś jest głodny to mnie rusza
@czytywieszco: Ludzie nie rozumieją że w przypadku gentlemanów uzależnionych od alkoholu taki nagły zanik może doprowadzić do padaczki albo zgonu a oni i tak nie przestaną pić z resztą nie mój biznes co kto robi z własnym życiem, ale są też żule agresywni, chamscy i takich nie wspieram, ale takich niegroźnych Panów Bejów raz na jakiś czas można, wuj mi opowiadał kiedyś że jak mieszkał w wwa to miał problem z