Wpis z mikrobloga

@BorysFiko: Trochę to gówno warty wykres. Dzisiejsze samochody europejskie palą, zależnie od warunków, od 19 do do 28 litrów. Średnio miesięcznie można przyjąć 25 litrów dla większości konstrukcji. Amerykańskie ciężarówki to taki skansen technologiczny, że nie chciałbym mieć z tym nic wspólnego.
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: Zobaczymy, aktualnie ciekawie zaczyna być.
https://theicct.org/publications/overview-heavy-duty-vehicle-market-and-co2-emissions-european-union
Tendencja w EU, to stagnacja wydajności i masa przepisów związanych z CO hamujących rozwój, kiedy US z roku na rok robią ulepszenia i luźniej podchodzą do środowiska.

The analysis shows that the efficiency of tractor-trailers in the EU has remained relatively constant since the early 2000s. The key HDV types in the EU are tractor-trailers and rigid trucks, responsible for the bulk of
  • Odpowiedz
@sodomek: xD ja wiem że kierowcy ciężarówek mają #!$%@? w głowach w tym temacie, nic dziwnego jak się w maszynie śpi, je i załatwia potrzeby fizjologiczne ale jednak to maszyna która ma spełniać określone zadania a nie zdobić krajobraz. Juz pomijając że ten po prawej niczego nie zdobi bo to jakieś mega nagromadzenie kiczu i braku wyczucia estetyki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
ja wiem że kierowcy ciężarówek mają #!$%@? w głowach w tym temacie, nic dziwnego jak się w maszynie śpi, je i załatwia potrzeby fizjologiczne


@Andi129: dalsza rozmowa widzę że nie ma sensu.
Co najzabawniejsze to sam zauważyłeś że większa przestrzeń w amerykańskich karetkach jest lepsza od mniejszej w tych europejskich w tym wpisie - https://www.wykop.pl/wpis/55823121
a w ciężarówkach to negujesz.
Przypomnę tylko że Europa zmaga się z dużym problemem z
  • Odpowiedz
@sodomek: podziwiam za wytrwałość w przeszukiwaniu mojego profilu, 4 tygodnie to pewnie kilkadziesiąt wpisow. Jednak nie widzę związku pomiędzy oboma przykładami. Jaki związek ma zapewnienie odpowiedniej ilości miejsca do pracy w karetce do brzydoty amerykańskich ciężarówek?
  • Odpowiedz