Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś wątpi w to, że ojkofoby mordowały Polaków, to wystarczy wejść pod byle jaki wpis użytkowników @wanghoi i @Majk_ . Większość komentarzy to prosty antypolonizm, część to życzenie śmierci i zagłady. Jeśli ludzie którzy nigdy pewnie Polaka na oczy nie widzieli nie mówiąc już o poznaniu bliżej jakiegoś epatują taka nienawiścią to pomyślcie co musiała dziać się u dziadków takiego osobnika. Chęć wzbogacenia się była wielka a nienawiść jeszcze większą a wynikała ona tylko z inności Polaków

Inspiracją do tego wpisu był wpis
#4konserwy #bekazlewactwa #polska #neuropa
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kulass:

Jeśli ludzie którzy nigdy pewnie Polaka na oczy nie widzieli nie mówiąc już o poznaniu bliżej jakiegoś epatują taka nienawiścią to pomyślcie co musiała dziać się u dziadków takiego osobnika.


Nie zostalam wywołana, ale sie wypowiem. Jestem antypolonistką i tak się składa ze znam blisko kilku polaków, ale nigdy nie mialam ochoty ich zabic
@doveo: Gdyby Hitler był ojkofobem, to nie byłoby holocaustu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Ojkofobia to jedyne pragmatyczne i normalne podejście do świata. Zero mesjanizacji i mitologizacji spraw polskich.

W opinii Scrutona część tzw. elit intelektualnych i politycznych Europy popada w ojkofobię. Postawę wyrzeczenia się dziedzictwa i domu, wyrażaną hasłem „tam moja ojczyzna, gdzie mi dobrze”, przypisuje ruchom międzynarodowym takim jak Unia Europejska oraz szeroko rozumianym kosmopolitycznym,
po co piszesz po polsku


@doveo: Język to tylko konstrukt społeczny. Służy tylko i wyłącznie do przekazywania informacji, a nie masturbacji do WIELKIEJ POLSKI.

Nie ma żadnego znaczenia jakim językiem się posługujesz, a im więcej ich znasz tym lepiej ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Język – ukształtowany społecznie system budowania wypowiedzi, używany w procesie komunikacji.

na polskim portalu


Piszę na europejskim portalu ( ͡~ ͜ʖ ͡