Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #pytaniedoeksperta #gry

Nabyłem drogą kupna taki oto kontroler na aliexpressie (jeszcze nie przyszedł) i zastanawiam się czy gdybym kupił drugi taki sam to mógłbym grać w gry dwuosobowe bez problemu czy komp sygnały z obu padów by traktował jak z jednego?
Nigdzie nie mogę się tego dokopać w opisie produktu :(

https://www.easysmx.com/collections/game-controllers/products/easysmx-kc-8236-wireless-gamepad?sscid=31k5_tm4l8
Deems - #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #gry

Nabyłem drogą kupna taki oto kontrole...

źródło: comment_1617004866Ue4AJPcsAkENBZeAjEZrrR.jpg

Pobierz
  • 10
@patrick_baitman: mam pada od XB One, ten ma być tani dla kolegów jak przyjdą ;P Poza tym jakiś czas temu microsoft coś skopał z softem i ich własny pad zalicza spontaniczne disconecty ; / i nie jest to kwestia pada bo z androidem na TV gada wzorowo w grach
@Zales360: no właśnie cykam trochę że każdy pad wysyła sygnał o tej samej "treści", bo nigdy szczerze mówiąc nie miałem sytuacji w której bym używał dwóch padów tej samej firmy do grania w jedną grę ;D u znajomych każde zawsze miał innego pada, albo z wyborem kanałów, a tutaj nie wiem z czym się to je ;D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Deems: ja używałem dwóch padów od Xbox One podłączonych kabelkami od ładowarki telefonowej (domyślnie są bezprzewodowe ale PC nie ma Bluetooth) i było git
@Deems Mirku jak sprawuje ci się ten pad. Właśnie z różową chcemy kupić dwa w miarę tanie pady do grania. A czytałem przychylne opinie o nim.
Jak wrażenia w porównaniu do pada od Xboxa.
Triggery to normalne triggery czy działają jak zwykle przyciski?
Analogi działają ok , czy od razu po lekkim ruszeniu gałka postać od razu biegnie pomijając chód?