Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 35
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Świeżo mielona kawa już zaparzona () Dzień dobry. 07:02:00, Poniedziałek, 29 marca 2021. Imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Eustachego. Słońce wstało dziś o 06:26. Świecić będzie 12 godzin i 49 minut, w zenicie znajdzie się o 12:51 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 19:16. Ciemna noc zapadnie o 20:36, ale gwiazd można wypatrywać od 19:52.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Świeżo mielona kawa ...
  • 14
  • Odpowiedz

Dzień dobry! Nowy tydzień się rozpoczął więc humor nie do końca taki jak w przypadku piątku, ale i tak jest dobry ¯_(ツ)_/¯
Słońca nie widać w Berlinie, jednak przyjemnie 11 stopni i mam nadzieję, że chmury nie zwiastują deszczu.
Przyjemnego dnia, rozpocznijcie go od pożywnego śniadania i kubka kawy lub herbaty. Trzymajcie się Kochani i uważajcie bo dubla nie będzie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜
wynalazekone - ! spoiler @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu ...
  • Odpowiedz
@MalaGlupiaMiejscowosc01: @Dioddy: @wynalazek_one: @Tanczacy_paralityk: @bolorollo: @AllGoesWrong:
@micke: @Wejszlo: @Jurgen_Van_Beethoven: @algus: @rajjj: @unizony_czlonek: @Dddkop: @buczubuczu: @mobutu2: @Dziesion: @Sikorka2017: @wyinwidualizowany: @Pjotsze: @shitty_support: @slabehaslo: @omi-omi: @TullamoreD: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @Syskiev @zt_im: @ZielonkaUno: @lenythenub:

Bondziorno!
Mamy poniedziałek, kolejny tydzień walki o lepszą przyszłość! Zapowiada się nieźle, bo dzisiaj jadę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
no dzień dobry! Mialam sie pojawic w sobote, nawet weszłam w apke ale zobaczyłam komunikat, wyszłam i zasnęło mi sie xD
Aktualnie od godziny siedzę w pociągu bo się zepsuł (,)
A mialam do przejechania tylko jeden przystanek :/
Optymistycznie, w domu będę po 16, mniej optymistycznie, kij wie xD
A jutro znów pobudka po 3 xD
@zt_im:
@wynalazek_one: a u mnie słonecznie i gorąco (
  • Odpowiedz