Wpis z mikrobloga

Jedyne co mogą czerpać z tej serii puste gówniary yaoistki to własnie fantazje o wymyślonych przez siebie pairingach gejowskie

@Thachii: Jakie to jest prawdziwe. Zresztą wątpię by zrozumiały o czym dokładnie jest to anime. Najlepsze że np. Levi jest taki popularny bo te wszystkie "fanki" naczytały się fanowskich tworów gdzie był przedstawiony jako gej czy uj wie co tam jeszcze. Nawet wątpię żeby rozumiały charakter Leviego i to co nim kieruje.
Domyślam się czego one szukają w anime i mandze.


@Thachii: Shipów, sfeminizowanych anime boyów, gejowskich romansów czy ogólnie romansów. Chociaż rozumiem jeszcze jak sobie tam oglądają te "romance anime" czy tam inne tego typu rzeczy i sobie tam shipują i się tym podniecają, ale jak przyłażą do anime/mangi gdzie nie ma jeszcze w ogóle wątków romansowych i tworzą jakieś shipy, dodatkowo gejowskie to dostaje raka małego palca u stopy (
@Thachii: Ja za to zostałem wkręcony w szkole średniej przez znajomego i całkowicie przypadkiem zainteresowałem się tematem. Bo dzień przed tym jak kolega mi właśnie opowiedział o AoT widziałem gdzieś mema związanego właśnie AoT i bardzo spodobał mi się styl graficzny WIT. Na drugi dzień właśnie spytałem się kumpla co był dość wkręcony ogólnie w anime o czym jest ten cały attack on titan i mnie zainteresował fabułą.

steins:gate

Warto obejrzeć?