Wpis z mikrobloga

Siema Mirki,

Do wygrania:

Mikrofon BOYA - wart ok 89zł, używany mało ale komuś się pewnie przyda.

Zacząłem umieszczać filmy na YT z tego jak sobie gotuję i ostatnio zmieniłem sprzęt do audio.

Mój ostatni filmik:

2-minutowy filmik o tym jak sobie fajne śniadanie zrobić w 15-20minut.

Zasady:
1. Nie biorą udział konta utworzone po tym poście.
2. Plusujesz wpis.
3. Obejrzyjcie filmik i zostawcie swoją opinię (film ma tylko 2 minuty jak coś)
4. Zapraszam również do subowania i likowania filmiku!
5. Zdjęcie mikrofonu poniżej.
6. Wyślę paczkomatem na mój koszt.

Losowanie: 31.03.2021r przez mirkrorandom

#rozdajo
Fridge_ - Siema Mirki,

Do wygrania:

Mikrofon BOYA - wart ok 89zł, używany mało ...

źródło: comment_1616941899sg6rMvcXWjnqV7bplUZbek.jpg

Pobierz
  • 155
  • Odpowiedz
@Fridge_: Jasne, to jest czepianie się na siłę z mojej strony. Ale właśnie takie małe detale oddzielają profesjonalistów od amatorów. Nie jest to coś co sprawia że wyłączysz film :)
  • Odpowiedz
@Steasy: nie no właśnie o takie rady chodzi, wiesz czasem dostaje odpowiedz - jest ok, albo taki ogólnik typu ‚#!$%@? film unsub’ a tu konkretnie i na temat :) dla mnie to światło to jeszcze długa droga do nauki fajnych ujęć ale już softboxy kupione niedawno będę poprawiał w następnych filmach :D
  • Odpowiedz
@Fridge_: Trzymam kciuki :D sam ostatnio inwestowałem w lampy ulanzi, też amatorsko :). Z ciekawości - jaki masz sprzęt do nagrywania? Zobacz czy nie masz czasem ustawień "LOG", lub podobnych. Udałoby ci się w ten sposób poszerzyć zakres dynamiczny.
  • Odpowiedz
@Fridge_: W takim razie jak się będziesz przymierzał do wymiany to polecam bezlusterkowce, ja mam Sony a6000 i daje rade, ale przymierzam się do wymiany na jakieś A6400. W moim nie ma gniazda do mikrofonu, więc trzeba zewnętrznym urządzeniem nagrywać :)
  • Odpowiedz
@Steasy: no ja teraz zakupiłem zewnętrzny i różnica jest olbrzymia ale to tez raczej przez wzgląd na to ze aparat sam z siebie kiepsko rejestruje dźwięk. Na razie nie wymieniam bo kurczę fundusz nie pozwala xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fridge_: Mam zapytanie do Pana. Czemu ta muzyczka z większości filmów typu stare funny moment albo filmy z MC tam jest?

Daj jakieś pianinko
  • Odpowiedz
@Fridge_: fajnie, że nic nie mówisz, serio. I dobry pomysł z tym angielskim. Proponowałbym zrobienie większych napisów po angielsku, w rozmiarze tekstu ilości składników. Do tego bardzo zwięzłe, krótkie zdania i bardzo zwięzły szybki montaż, tak, żeby te dwie minuty skompresować do 30 sekund i mógłbyś to wrzucać na Insta, albo tictoca i miałbyś po kilkaset tysięcy wyświetleń, bo sam po sobie wiem, że tam najróżniejsze rzeczy się ogląda. A jak
  • Odpowiedz