Wpis z mikrobloga

Siema Mirki,

Do wygrania:

Mikrofon BOYA - wart ok 89zł, używany mało ale komuś się pewnie przyda.

Zacząłem umieszczać filmy na YT z tego jak sobie gotuję i ostatnio zmieniłem sprzęt do audio.

Mój ostatni filmik:

2-minutowy filmik o tym jak sobie fajne śniadanie zrobić w 15-20minut.

Zasady:
1. Nie biorą udział konta utworzone po tym poście.
2. Plusujesz wpis.
3. Obejrzyjcie filmik i zostawcie swoją opinię (film ma tylko 2 minuty jak coś)
4. Zapraszam również do subowania i likowania filmiku!
5. Zdjęcie mikrofonu poniżej.
6. Wyślę paczkomatem na mój koszt.

Losowanie: 31.03.2021r przez mirkrorandom

#rozdajo
Fridge_ - Siema Mirki,

Do wygrania:

Mikrofon BOYA - wart ok 89zł, używany mało ...

źródło: comment_1616941899sg6rMvcXWjnqV7bplUZbek.jpg

Pobierz
  • 155
@Fridge_: kurcze, zastanawiałem się czy sobie nie śmieszkujecie, że jest tu jakaś muzyczka, ale pogłośniłem i faktycznie coś gra o.O imo, dla mnie w odbiorze jest sporo lepsze bez muzyki, tylko dźwięki naczyń, ale kto co lubi
@Aborygen: no światło ogólnie to bardzo ciężka sprawa. Używam obiektywu ze stała ogniskowa i dosłownie odrobina więcej światła często prześwietla film stad większość jest w takiej jakby deszczowej tonacji. Może coś jeszcze w postprodukcji jeszcze pokombinuje w przyszlosci
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fridge_: a to nie tak że właśnie z bezglutenową wychodzi zawsze twardy gniotek?
Ja mam problem straszny z opanowaniem mąki kukurydzianej właśnie :/ zawsze mi wszystko wychodzi jakbym piach żarł :/
@pepies: no nie do końca. Żeby nie był
Gniotek z pszennej maki to właśnie rozrabiasz ciasto, kukurydziana natomiast jest po prostu taka zbita i faktycznie jest średnia. Jakbyś chciał kukurydziana żeby była bardziej puszysta to możesz np użyć mali do polenty i jest dużo dużo lepsza. Jak polepszyć smak:

1) Dodaj masło zamiast oleju, jeśli nie ma w ogole w przepisie to i tak dodaj, chociaż te pół łyżki na porcje
@MLeko29: no to fajnie fajnie :) myślałem kiedyś żeby zrobić różne przetwory i potem tez robić rozdajo z tego np. Jabłka karmelizowane, ja to często do wszystkiego używam wiec mam nadzieje ze będzie więcej okazji w przyszłości żeby fajne rzeczy wygrać :)