Wpis z mikrobloga

Siema Mirki,

Do wygrania:

Mikrofon BOYA - wart ok 89zł, używany mało ale komuś się pewnie przyda.

Zacząłem umieszczać filmy na YT z tego jak sobie gotuję i ostatnio zmieniłem sprzęt do audio.

Mój ostatni filmik:

2-minutowy filmik o tym jak sobie fajne śniadanie zrobić w 15-20minut.

Zasady:
1. Nie biorą udział konta utworzone po tym poście.
2. Plusujesz wpis.
3. Obejrzyjcie filmik i zostawcie swoją opinię (film ma tylko 2 minuty jak coś)
4. Zapraszam również do subowania i likowania filmiku!
5. Zdjęcie mikrofonu poniżej.
6. Wyślę paczkomatem na mój koszt.

Losowanie: 31.03.2021r przez mirkrorandom

#rozdajo
Fridge_ - Siema Mirki,

Do wygrania:

Mikrofon BOYA - wart ok 89zł, używany mało ...

źródło: comment_1616941899sg6rMvcXWjnqV7bplUZbek.jpg

Pobierz
  • 155
  • Odpowiedz
@Fridge_: hmmm...
Poprawiłbym trochę color grade'ing, bo imo trochę zdesaturowany jest film.
Punkt ostrości czasami jest w niewłaściwym miejscu (0:34 bardziej widoczna jest cerata niż zawartość miski). Może popróbowałbym ręcznych ustawień?
0:45 wjeżdża pasek z zachętą do like'owania. Bardzo mało sugestywny, tzn. zamiast znaczka play wrzuciłbym tam ikonkę like'a.
Poza tym kozacko. Bardzo fajne kadry. Powodzenia!
PS. Jakbyś szukał grafika do pomocy to wal śmiało na PW ;)
  • Odpowiedz
@pauleene: Dzięki wielkie - próbowałem z tymi napisami tak jak mówisz ale zmieniłem dlatego ze 91% widzów nie włączało napisów :) teraz jak widza ze są wgrane angielskie to jednak proporcja się zmieniła i włącza dla polskiego lub generacji innego języka ponad 40%. Ja sam oglądam Nino i na nim się wzoruje - ogólnie to wszystko to poszukiwanie jakiegoś swoje stylu tez na inspiracji właśnie tego
Kanału.
  • Odpowiedz
@maxpawkas: spokojnie, tam były produkty za niecałe 3zl, trefne jajko od razu wyczujesz, potrzebowałem to do filmu, kury mam od sąsiada, te jajka maja niecałe 2 tygodnie wiec nic im nie będzie.
  • Odpowiedz
@zajente: co do początku komentarza - może jest tak jak mówisz, dla mnie obraz jest zadowalający, co noe znaczy ze jest w pyte itp. Czasem coś zmieniam ale to tez może jest kwestia kamery i światła ze są jakie są. Muszę po prostu ćwiczyć a samo to nie przyjdzie wiec potrzeba czasu.

Wszystko jest ręcznie ustawiane tylko na ekranie aparatu widzisz trochę inaczej niż potem na ekranie komputera a pewnych
  • Odpowiedz
Obejrzyjcie filmik i zostawcie swoją opinię (film ma tylko 2 minuty jak coś)


@Fridge_: muzyka i nagranie stanowią dwa odrębne byty, w dodatku nie pasują do siebie. To mi przeszkadzało strasznie, takie tyr, tyt, tyt, tyty, tyt w tle ciągle odwraca uwagę. I mimo wszystko wolałbym oglądać to z trochę dalszej odległości. Poza tym spoko :)
  • Odpowiedz