Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
To będzie bardzo wstydliwe dla mnie, ale chciałam zapytac czy inne #rozowepaski tez tak mają. Tylko uwaga, uważam, ze trudno jest się do tego przyznać i proszę was o szczerość. Jak znajdę sie w towarzystwie damsko męskim to zawsze jakaś nieświadoma część mnie się zastanawia czy się podobam danemu #niebieskipasek i nieważne czy jest zajęty czy nie, po prostu chodzi o to, że ta myśl pojawia się automatycznie i w ogóle nie zmierzam nic z nią zrobić. Chodzi o wszystkich płci przeciwnej, zawsze przez chwilę sie zastanawiam czy na mnie leci czy nie i czy gdyby miał możliwośc wyboru to nadal by wybrał swoją wybrankę. TYLKO UWAGA POWTARZAM nie zamierzam nic robić, chodzi nawet o ludzi których widzę pierwszy i ostatni raz w życiu. Czy my baby mamy taki mechanizm? Czy po prostu ja taka powalona jestem, może z braku partnera? Te wszystkie pytani pojawiają mi się w głowie jak kogoś poznaję, jak sobie spędzam czas sama to w zasadzie w ogóle nie myślę o zwiazkach/facetach itp. Dlatego boję się poznawać ludzi, pary, bo jednak czuję się niekomfortowo z tym moim mechanizmem, dziwię się sobie. Jest to normalne? #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60603cb2ccdad9000aaf4f8f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: Raczej tak nie mam, przynajmniej nie na tyle, żeby to zarejestrować. Czasem gdy facet w mojej obecności zachowa się w określony sposób, np. zestresuje się albo powie mi komplement to wywołuje to takie pytanie w głowie, ale to raczej zwykle analizowanie danej sytuacji, nie mam tak przy każdym facecie. Zastanawiam się czemu to sprawia, że czujesz się niekomfortowo? To tylko Twoje myśli, nikt Cię z nich nie rozlicza przecież
@AnonimoweMirkoWyznania: ja też tak mam, mimo bycia w związku. Myślę, że to normalne i większość kobiet tak ma, tylko wstydzą się przyznać. Może to zależy od atrakcyjności kobiety, ja jestem świadoma swojej atrakcyjności i wiem, że mężczyźni zwracają na mnie uwagę, przez co mam takie myśli jak ty i nie wyobrażam sobie przyjaźni damsko-męskiej.