Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Suplement_Diety: ma zaskakująco sporo osób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakość wykonania jest solidna, na baterii trzyma tak z 15h, przy intensywnym graniu ładowanie co dwa dni.
Najlepszy ficzer to dual wireless, możesz być połączony jednocześnie z konsolą i dowolnym innym urządzeniem bluetooth.
@Suplement_Diety: ziomek kupił na premierę i jakoś się przyzwyczailiśmy ale wszyscy #!$%@? żeby to oddawał w #!$%@? no ale przywykliśmy. Mamy też takie odczucia bo wcześniej miał hyperx cloud alpha które mają mikrofon genialny ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest też coś taki go, że niskie tony są mega głośno - do muzyki ekstra ale do grania raczej średnio.

Po za tym je bardzo poleca i jest z
@Suplement_Diety: Mam. Moja opinia:

1. Jakość dźwięku - not bad, not good. :) Wg mnie za duże basy, ale można to zniwelować equalizerem. Są to stosunkowo niedrogie słuchawki, więc w tej cenie może być. Mikrofon - niektórzy mówią, że ok. Inni że tragedia. Według mnie jest bardzo słaby mikrofon, ale ludzie rozumieją co mówię. Inna sprawa, że w innych słuchawkach miałem całkiem spoko mikrofon, więc koledzy jak mieli punkt odniesienia to
@air-kajda i to jest dobra recka :D dzięki wielkie, pytam bo tak jak mówię zależy mi też na tym aby słuchawki służyły również do PC i tutaj może się jedynie problem pojawić. Czytałem, że można je sparować również z PC ale tylko po Bluetooth i w tym wypadku jest opóźnienie i granie np w CSa już może nie być takie łatwe