Wpis z mikrobloga

@damw to nie to. U mnie są w takiej samej orientacji. Jest mocny opór, w pewnym momencie pojedyńczy strzał i rozluźnienie. Gdzieś jest "napięcie", działa trochę jak pull back
  • Odpowiedz
@periscope u mnie jest troche podobnie. Na najwyższym biegu w miarę kręcenia kołem opór jest coraz silniejszy (na tyle, że gdy puszczę koło to zacznie się obracać w przeciwnym kierunku xd), aż wreszczie coś zaskoczy, tłoki w silniku szybko przeskakują i wszystko wraca się do punktu wyjścia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@damw: @periscope: @matiimakaka: złożyłem wczoraj u siebie worki 1 i 2 i mam to samo, przy D i jeździe na przodu mam opór i zaczyna strzelać a jak podnoszę model do góry to koła zaczynają się kręcić do tyłu (zrobiłem pullbacka nieświadomie xD), u-jointy sprawdzone, nie mam pomysłu :/
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@periscope: @matiimakaka: @damw: rozebrałem go jednak i składam od nowa patrząc na te najpopularniejsze błędy, jestem przy kroku 62 i już widzę że przy niektórych ustawieniach tego pomarańczowego switcha nie mogę kręcić axlem inputu lub outputu bo jest jakiś opór :/ czyli błąd jest w tej skrzyni, nie wiem kurde, może coś jest za mocno dociśnięte albo jakiś klocek jest źle odlany, jestem trochę zawiedziony tym modelem teraz xD
  • Odpowiedz
@periscope: @damw: skończyłem składać całość, hula aż miło, nawet na D/Hi/4 nic nie strzela, nie ma oporów ani nie cofa kół :) polecam trochę poluzować te axle, które zaznaczyłem na fotce powyżej, jest do nich dostęp przez bagażnik
  • Odpowiedz