Wpis z mikrobloga

@Vegan: No bo to nic nie znaczyło co się działo, że to gówno za tobą się ciągnie, nawet jak śnisz, twoje zachowania są spaczone, brak skilli socjalnych, to nie związane z przyszłością. Przecież każdy jest kowalem własnego losu co nie ziomuś?
  • Odpowiedz
@Vegan: Zawsze marzyłem ażeby założyć rodzinę, ale na to trzeba coś ze sobą reprezentować (wygląd, oraz umiejętności nawiązywania kontaktu z kobietami, ogółem lepsza organizacja własnego życia). Tu niestety pies jest pogrzebany, bo jako chłop, któremu coraz bliżej do czterdziestki nawet nie byłem na jednej randce i żadnej nie zbajerowałem. Podsumowując: samą aparycją odstraszam, guzik wiem o podrywie, pracuje w januszexie, trzydziestoparoletni prawik - nie no, zarąbiste mam predyspozycje do spełnienia
CulturalEnrichmentIsNotNice - @Vegan: Zawsze marzyłem ażeby założyć rodzinę, ale na t...

źródło: comment_1616878824XVn4XJCAri1QLOGZV4vZCs.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
@Vegan: Jak wyżej napisałem nie zaimponowałem żadnej - to mi po prostu nie wychodzi. Jakie są problemy, to Ci je wyliczyłem - no i jest jeszcze jeden, a mianowicie łuszczyca. Co do rozwiązywania problemów, to nie da się w tak późnym wieku nauczyć się czegoś, czego większość facetów już nauczyła się w liceum.
  • Odpowiedz
@CulturalEnrichmentIsNotNice: No, ale czy kiedykolwiek zaproponowałeś randkę... w sensie, że zapytałeś jakąś dziewczynę żeby gdzieś wyskoczyć? Tinder, Badoo? Nic?
Czytałeś jak wyeliminować łuszczycę? Próbowałeś coś z tym zrobić?
  • Odpowiedz