Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Panie i Panowie mamy to ( ͡° ͜ʖ ͡°) 2 miesiące rzucania, 34k rzutów zarejestrowanych w apce, pewnie drugie tyle poza apką. Już od jakiegoś tygodnia co najmniej raz dziennie miałem lotkę na maxa ale zawsze z nerwów pudłowałem. Więc wiedziałem że to kwestia najbliższych dni i w końcu padnie 180.

Szkoda ze piórko odpadło przy ostatniej lotce, ale to już kwestia estetyczna, max jest max ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#dart
Pobierz kibellos - Panie i Panowie mamy to ( ͡° ͜ʖ ͡°) 2 miesiące rzucania, 34k rzutów zareje...
źródło: comment_16168583099OqWA1aXjsogCj5CrxdVb8.jpg
  • 10
@kibellos ”34k rzutów zarejestrowanych w apce”

To grubo. Pokaż jakieś ciekawe staty, np. jak się średnia zmieniała albo trafienia w duble. Jaki masz procent trafień na round the clock i na bullach?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@stellan: zawiodę cię ale 99,9% rzutów z tych 34k to jedynie 501 czy inne x01 przeciwko botowi albo samemu. praktycznie nic nie robię z gier treningowych ¯\_(ツ)_/¯ Jedynie czasem sprawdzam punktowanie w sektor 20. I zaczynałem od ~70 pudeł na 100 rzutów a teraz już spokojnie poniżej 50 pudeł, choć też rzadko to gram. dookoła świata może ze 3 razy robiłem. Ostatnio zacząłem sobie 121 rzucać że w 9 lotkach trzeba
Pobierz kibellos - @stellan: zawiodę cię ale 99,9% rzutów z tych 34k to jedynie 501 czy inne ...
źródło: comment_16169629973Z7dFIHDR13xVR4p4wbq15.jpg