Wpis z mikrobloga

@Vafik: > bo w czym w tym momencie kościół jest lepszy od sklepu meblowego?
podejrzewam że dla osób wierzących wizyta w kościele i modlitwa jest dużo ważniejsza niż wybór nowych doniczek (szczególnie że można to zrobić online). Nie wiem skąd u was takie umiłowanie do zamordyzmu i chęć zamykania wszystkiego
@elperson czyli idąc twoim rokiem myślenia, osoby wierzące mają mieć lepiej w Polsce, a osoba która zaczęła remont, ma mieć gorzej, bo nie może na spokojnie tego remontu skończyć?
@elperson nie jednakowo źle, tylko jak chcemy się pozbyć wirusa, to ja nie widzę żadnej logiki w tych obostrzeniach, co z tego, że ja nie pójdę do sklepu, jak w niedzielę będzie pełny kościół ludzi..

A co do remontu, to chyba nigdy go nie robiłeś. Powodzenia życzę, robiąc cały remont domu/pokoju zamawiając wszystko online.
@Vafik: kończysz ten remont czy dopiero zaczynasz, bo walisz fikołki jak akrobata xD Niby nie jestem fanem zamykania, ale kościoły to bym zamknął. Niby walczymy w wirusem, ale do meblowego to bym poszedł. Proszę cie, nie dorabiaj filozofii do swojego pieczenia dupy - jesteś solą tej ziemi. EOT