Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 34
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (morelowy), 07:02:01, Sobota, 27 marca 2021. Imieniny: Lidii, Ernesta. Słońce wstało dziś o 05:31. Będzie oświecało nas 12 godzin i 40 minut, w zenicie znajdzie się o 11:52 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 18:12. Ciemna noc zapadnie o 19:31, ale gwiazd można wypatrywać od 18:48.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (morelowy...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzień dobry,
kto wczoraj wyszedł do pracy na 7, a wrócił po 23? No ja xD W sumie cały tydzień wyglądał podobnie, ale teraz przed świętami dyżury będą normalne po 8h.
Moja praca inż ma 60% plagiatu xD Jestem w dupie ale sam promotor mówi, że to nie moja wina tylko tematu bo to same ustawy i stąd tak wybija. Padam na twarz, bo jak wracałam z pracy to siadałam do pisania
  • Odpowiedz
Chyba najszybciej "napisany" referat w moim życiu.

Prezentacja najważniejszych punktów dyrektyw zarządzających bezpieczeństwem pracowników w związku z wybranymi zagrożeniami na stanowiskach roboczych


Dobrze, że z kumpelą dobrze ogarnęliśmy prezentację więc głównie robiłem copy paste xD
To teraz ogarnąć bibliografię, przeczytać to co skleciłem i można w poniedziałek oddać tą abominację prowadzącemu, ale to nie teraz. Teraz czas iść spać ( ͡° ͜
algus - Chyba najszybciej "napisany" referat w moim życiu.

 Prezentacja najważniejs...

źródło: comment_1616893553Bp4KQ0136Zhw047l9URoiU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz