Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 51
63 554 + 11 + 11 + 11 = 63 587

Nadchodzi wysoki sezon, więc przyszła pora na planowaną od dawna zmianę siodła, szersze było potrzebne od początku, teraz już to wiem... pojechałem po Specka, ale ostatecznie wyjechałem z Bontragerem Aelous Elite, bo skoro już przyjechałem na zakupy, a tamto mogłoby być następnego dnia, a do tego nie dają 'gwarancji satysfakcji', jak w przypadku Bontragera...uznałem, że może to jest pomysł. Trochę tańsze, trochę węższe, bo tamto to już kobyła prawie 17 cm, a mam teraz chyba idealne dla mnie 15,5 cm.
Na razie dwa razy 11 km po mieście, bez pieluchy, na prawdziwy test przyjdzie pora jutro!

Ale i tak najważniejsze jest wspólne 6 km z ukochaną żoną, pierwsza wspólna przejażdżka w tym roku! :3

#rowerowyrownik #wykopscottclub #gravel

Wpis dodany za pomocą tego skryptu
AbaddonLincoln - 63 554 + 11 + 11 + 11 = 63 587

Nadchodzi wysoki sezon, więc przys...

źródło: comment_16167746765N9GD3WXOZGiP0On87uwW8.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@uysy: chałupniczą metodą wyszło mi coś między 13 a 14, licząc środki wysiedzianych w kartonie dziur XD Miałem siodło 13,2, więc całe podwozie po kilku dniach z rzędu poobcierane ( ͡° ʖ̯ ͡°) Teraz spoczywa na siodle, jak bozia przykazała... a może na szerszym jeszcze by lepiej było? Mam 30 dni na ew. zwrot, a to z kilkaset km testów we wszelkich warunkach.
  • Odpowiedz
@Adrian00: podsiodłówka zatrzymuje większość, ale jest takie niebezpieczeństwo ... zobaczymy, co się zadzieje przy pierwszym razie i będę myślał nad rozwiązaniami :D

@enaeref: między innymi, cytuję ważny fragment (acz nie dla mnie XD):

Zbyt duże wygięcie w łuk i brak otworu anatomicznego, który pozwoli na odciążenie nerwów i naczyń krwionośnych, jest jedną z przyczyn zmiany siodła. Otwór w siodle ma również inne zadania. Poza odciążającym – chłodzące. Czy wiecie, że zwiększając tylko o jeden stopień
  • Odpowiedz