Wpis z mikrobloga

#oswiadczene atencjusza - nowika :-)

Chciałbym podsumować moje 5-te urodziny na #wykop. Dziękuję @m__b, @maciejkiner oraz @Elfik32 za zorganizowanie tak cudownej imprezy specjalnie dla mnie <3 <3 <3 Przelot #bialkokopter'em też dostarczył niezapomnianych przeżyć! :-D

Ogólnie nie będę wymieniał wszystkich z nicków bo bym musiał wymienić tutaj ponad 80 osób! Powiem jedno - DZIĘKI!

Wszystkich historii też opowiadać nie będę bo było ich mnóstwo! :-)

Jedynie osobno jako nowy atencjusz chciałbym podziękować ludziom, którzy wysłuchali mojego 15minutowego przemówienia! :-) Cieszę się, że je pamiętacie! :-D Liczy się to, że nie ma podziałów typu #tylkonocny czy #tylkodzienny albo #glowna czy #mirko! :-D Wszyscy jesteśmy jednością! :-D

Impreza była przeudana i jestem z niej mega zadowolony, a teraz jeżeli by ktoś chciał to zbieram dalej atencję i proszę o suby! :-D #atenszynhor

Jeżeli komuś coś obiecałem to proszę się przypomnieć bo nie pamiętam!

Poniżej wklejam fotkę fantów, które zyskałem :-D

Zdjęcie drugiej strony kartki wrzuciła tutaj @evenstar: http://www.wykop.pl/wpis/5639772/jaki-wstyd-nie-umiem-narysowac-nawet-o-o-wykoppart/

Do zobaczenia na następnym wykopparty!

"TVN KŁAMIE" :-D

P.S. Ktoś wie, czy mogę te żetony wymienić tak żeby mi wysłali piwo pocztą ?:-P
  • 15
  • Odpowiedz
@rationalistic: Do prokuratory lepiej. Jutro wrzucę fajne zdjęcie jak z tym kartonikiem stałem pod prokuraturą :-D Przyszedł pan ochroniarz nawet i zaczął wyganiać :-D
  • Odpowiedz
@nowik: na wykopparty wykazales sie spora wieksza atencja(tutaj jakby atencja jest na wyczerpaniu), a po paru chwilach zdublowales przemowienie, jak tylko zobaczyles, ze pierwsze do nikogo nie trafilo :D, wiec chyba wszystkiego nie pamietasz ;d
  • Odpowiedz