Wpis z mikrobloga

@Murasame: 340k brutto za 41m2, znasz dokladniejsza lokalizacje niz 'przemiescie olawskie'? Na stronce nie widze.
Nie wiem dokladnie co znaczy, ze Mieszkanie ma status lokalu inwestycyjnego ale ogolnie cena na dzisiejsze czasy jest dobra
@LazyInitializationException: @Bratkello: No to jestem zdziwiony, bo nie wiem czego taki lokal moze nie spełniać xd Obstawiam, że to pewnie tylko kwestia tego, że opłaca się mieć taki status z jakichś powodów i pewnie łatwo to można zmienić. W każdym razie nie będę się pchał w takie ogłoszenie skoro takie dziwactwa występują.
@kamilsos: Tak sobie popatrzyłem, że liczba lokali wynosi 263 a a miejsca w garażu podziemnym 81 i 34 na powierzchni. Nie wiem czy może coś pominąłem ale takie coś powinno być nielegalne xd Nic dziwnego, że potem te miasta wyglądają jak wyglądają i wszędzie jest pełno aut i miasto finansuje deweloperowi miejsca postojowe.
@CzarnyBelzebub: To zależy gdzie według ciebie zaczyna się linia w której mieszkanie jest za blisko torów. Ja mieszkałem kiedyś w bloku, który byl około 350 metrów od torów i normalnie tam się mieszkało. Generalnie nie szukam czegoś co będzie idealne, nie spędzę tam reszty życia.

Bardziej chcę trochę pomieszkać poznać Wrocław itd. a potem kupię coś innego a to sprzedam.
@Murasame: Wydaje mi się, że przy lokalu usługowym a nie mieszkalnym obowiązuje inna stawka podatkowa i jest zauważalnie drożej. Generalnie inwestycja pomyślana pod nano-inwestorów pod wynajem ;)