Wpis z mikrobloga

Witamy w #gme. Pozwólcie, że przedstawię Wam naszą ekipę

Czołowi inwestorzy
@Rabusek - ma grube tysiące w akcjach GME. Czołowy naganiacz na tagu, który ma na koncie już dziesiątki grupowych pozwów. Za wszelką cenę próbuje zając miejsce ZADYMIARZA_PL na tagu. Jeżeli jednak uda się i squirt będzie, wielu nazwie go wykopkowym DFV.

@ZADYMIARZ_PL - jeden z lepszych inwestorów na tagu odznaczający się wyjątkowym sposobem inwestowania. Główny doradca tagu. Jego sposób doradztwa jednak jest nietuzinkowy - należy robić przeciwnie do tego, co mówi. Aktualnie w wyniku małej pomyłki na GME postanowił wstrzymać się z doradztwem i zacząć pisać boty w pascalu.

@SpoconaEwa - cicha woda, największy i najpoważniejszy inwestor na tagu. Nie spamuje 30 wiadomości dziennie jak inni. Wchodzi tu tylko raz na jakiś czas, a w międzyczasie jego ogromnej ilości pieniądze spokojnie na siebie pracują w akcjach GME.

Toksyczna dwójca
@juuuzou - największy toxic na tagu. Jeżeli widzisz zdjęcie kichającego psa, to od razu wiesz kto postuje. Jeżeli kurs spadnie choć o 1% to nawet nie musisz wchodzić na wykopa, żeby wiedzieć, że juuuzou już wrzucił 10 prześmiewczych postów. W międzyczasie kupuje na górkach i sprzedaje w dołkach

@gosciu82 - zwiększając dzienną ilość postów skutecznie próbuje przebić juuuzou. Jego największa toksyczna aktywność zaczęła się tuż po utracie 1.8k PLN na GME. Atutem gosciu82 jest fakt, że czasami napisze coś normalnego. Dodatkowo przeciwnie do większości reprezentantów toksycznej grupy tagu, staje w obronie Rabuska.

Spece od PRu
@Wycu91 - codziennie wita szanownych panów inwestorów i życzy owocnego dnia. Jeden z najbardziej skromnych i życzliwych inwestorów na tagu. Skutecznie buduje pozytywny vibe już od samego rana.

@Casiofx - codziennie rozpoczyna imprezę na tagu podając, który to dzień imprezy i otwiera butelkę pysznego szampana. Dnia 36 odszedł z pracy i jego miejsce zajęła kolejna osoba:

@Blackhorn - zastępca Casiofx. Od dnia 37 włącznie zaczął codziennie otwierać szampana na rozpoczęcie dnia i dba o dobrą zabawę na tagu.

Koniobijca
@ketiow - wali konia. Ma to często wpływ na kurs akcji i to głównie od niego zależy, czy squirt się odbędzie

Tajemniczy mędrzec
Jest to osoba, która pojawiła się na tagu tylko raz. Przekazała sporo ważnych wiadomości z dark netu i miała podesłać więcej info wieczorem. Od tamtej pory słuch o tej osobie zaginął. Prawdopodobnie Melvin i reszta zajęła się nim w celu zabezpieczenia swojego kapitału.

#gme
  • 14
@gosciu82: Poprawione XD
@MirkoAgresor: pewnie sporo osób pominąłem, szczerze Batona nie znam, chyba, że mówisz o batonie w sensie słupku na wykresie XD Zamieściłem osoby co mi się najbardziej rzuciły w oczy i dało się ich łatwo zaszufladkować do jakiejś grupy. Jeszcze bym dodał memiarzy do PRu, ale nie wiem kto tu wrzuca najlepsze memy (lub najwięcej memów)
@vaxx: PRZYSIĘGAM ŻE CIE CHCIAŁEM DODAĆ JAKO MEMIARZY XD Mogę nawet pokazać, że mam Twój profil w historii. Ale nie byłem pewien czy inni też czasem nie wrzucali sporo przerobek i uznałem, że to byłoby nie fair w stosunku do nich. Ale aż Cię dodam XD EDIT: już nie mogę :(

@Wycu91 Aaaa, to znam w takim razie, ale nie wiedziałem, że tatuaż miał robić xD
@vaxx: Ale dopiszę tutaj, żeby Ci nie było smutno. I wrzucę screena na dowód, że nie ściemniam.

Spece od PRu - UPDATE
@vaxx: - pracuje w sekcji memów w dziale PRu. Codziennie dba o wrzucenie solidnej dawki memów i przeróbek na tagu. Sukcesywnie wzbudza pozytywny nastrój w członkach tagu, uploadując zabawne przeróbki wideo oraz obrazki dotyczące GME. Legenda głosi, że niejedna osoba parsknęła przeglądając jego posty.

@Wycu91 @MirkoAgresor a co
Pobierz NykipVaous - @vaxx: Ale dopiszę tutaj, żeby Ci nie było smutno. I wrzucę screena na d...
źródło: comment_1616698668BRa47WUejv64WqHa4HIn37.jpg