Wpis z mikrobloga

Też tak macie, że od pewnego czasu to fame MMA nie sprawia wam już takiej frajdy ?
Kiedyś się cieszyłem z następnych gal, a teraz staje się mi to obojętne
Może dla dzieci te tiktokowe banany i instagramowe gwiazdki to coś nadzwyczajnego, ale mnie jako dorosłego widzą to już mało ciekawi, chce się pośmiać i oglądać walki takie jak zabielskiego z hejterem, a nie pseudosport XD
Za to Elite fighters zapowiada się bardzo spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#famemma
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krzysio_misio12: ja już nie kupię następnej. Gdybym tylko wiedział wcześniej jak ogarnąć strims, żeby działał mi dźwięk to bym ostatniej już nie kupił. Do tego bugi, brak odzewu na reklamacje. Więcej się nie dokładam do paliwa do Camało.
@Fraagles: na stream.world zawsze są w zajebistej jakości
@Krzysio_misio12: a co do gali to racja już aż takiej frajdy to nie robi te elite czy ta od malika też tylko na początku będzie spoko a późninej zaczną się "sportowcy"
Myślałem, że w fame mma będzie przemiał tych "celebrytów", że co gale w 8 z 10 walk będą nowe osoby a tutaj #!$%@? te same ryje poza może 4 osobami.
@Krzysio_misio12: też tak mam, dawniej to wyczekiwałem to już miesiąc przed, później tylko liczyłem tygodnie, czekałem na trailery, konferencje a teraz to ledwo się obejrzę - jest konfa - nudy, oglądam gale, już pomijając fakt, że przycina itd. nudy nudy nudy i po gali sprawdzę wykop co tam ludzie piszą i to tyle, nie ma już tak ciekawych walk i zawodników, dymów