Wpis z mikrobloga

Drodzy wykopowicze mam do Was prośbę. Zastanawiam się nad rozpoczęciem pracy w firmie Philip Morris jako specjalista ds. sprzedaży w terenie. Niestety pierwsze półtorej roku odbywa się przez zatrudnienie poprzez firmę Adecco, a po tym czasie może PH mnie zatrudni, a może nie... Jeżeli macie jakieś doświadczenie z ww. firmami, albo macie jakieś informacje to proszę napiszcie tutaj.

#iqos #philipmorris #adecco #praca #opinie #przedstawiciel
  • 11
@MlDDLEFlNGER Ja pracowałem przez adecco na umowie zlecenie, powiem tak, w agencjach to są chłopaki do wynajęcia a nie praca, szukaj gdzieś od razu przez umowę, chyba że lubisz jeździć i nagabywać nabywców, pensje będziesz miał uzależniona od wyników
@MlDDLEFlNGER: Mnie kiedyś zaczepiło dwoje gości pytając co myślę o papierosach elektrycznych, jakieś ble ble zniżka tylko u nich, czy podam numer telefonu celem przesłania innych ofert i w końcu poszli sobie. Dobre to dla osób, które szlajają się po mieście bo i tak nie mają nic lepszego do roboty. Jak nie masz jeszcze dziewczyny to dla mnie możesz spróbować to coś zawsze znajdziesz na ulicy. Nie wiem jak miałoby to
@MlDDLEFlNGER: czyli w sumie tzw merchandiser. Wydaje mi się, że może być cięzko dostać się do PH jeśli nie będziesz robić najlepszych wyników. W takich firmach jest duży przemiał ludzi.