Wpis z mikrobloga

@HarrsonDW: nie trzeba, właśnie pykam w origins, świetna gra

w żadnego innego AC nie grałem

gra skupiona głownie na bardzo satysfakcjonującej eksploracji i lokacjach które robią (przynajmniej na mnie) wrażenie - fabula po prostu ma pchać grę do przodu, nie jest porywająca, po prostu sobie jest

ktoś może powiedzieć ze gra nudna bo cały czas robisz w sumie to samo i pewnie miałby nawet racje, niemniej jednak, po 40 godz w
ze gra nudna bo cały czas robisz w sumie to samo


@Wachatron: kiedys bylem fanem tej serii, ogralem czesc 1, 2, 3 i 4 no i... ciagle bylo to samo i to samo i to samo i juz dalej nie gralem, moze blad bo moze kolejne czesci sa fjaniejsze, ale jak to kolejne odgrzewane kotlety to ja dziekuje...
@HarrsonDW: Gra ma dwa wątki: czasy współczesne i starożytny Egipt. Prawdopodobnie nie będziesz ogarniał co jak i dlaczego w wątku współczesnym, ale to tylko 1-2 godziny gameplayu z minimum 30 jakich spędzisz w tej grze, więc możesz grać bez problemu, miłego szpilania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@HarrsonDW: Origins to pierwsza gra z... nowego wątku
Połączenie ze starymi jest, ponieważ jest motyw ANIMUSA i postacie z teraźniejszości są z ,,starych" części. Często też są odwołania do wydarzeń z przeszłości (nawet w najnowszej części - Valhalla - są odwołania do bohatera, który się kładł do Animusa w początkach serii.

Jako grze to nie przeszkadza, ale jakbyś chciał znać spójną całość to już tak ;)