Wpis z mikrobloga

Rozwiązuję zagadkę. Dla GW piszą różni redaktorzy, którzy nie są zobowiązani do pisania w ten sam sposób (w przeciwieństwie do np. partyjnych redakcji). Można tam często znaleźć zupełnie sprzeczne opinie, różne perspektywy, bo ludzie mają różne poglądy.
  • Odpowiedz
  • 1
@pan-bartolomeu-dias

zamiast dzieciom pomagać wywalają miliony na nieskuteczne kampanie

Demagogia do potęgi hipokryzji.

Przecież w ten sposób można zarzucać wam, że pieniądze na lewicowe cele można by przeznaczyć na pomoc na dzieci urodzone, które tylko takie uznajecie i chcecie chronić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Volki: tak. Ale można tak ciągnąć w nieskończoność. Czemu Owsiak sobie kupił nowe okulary, czemu politycy dużo zarabiają, czemu fundacje TVN/Polsatu zbierają pieniądze skoro te firmy są bogate, czemu miliarder wpłacił miliony na jakiś cel skoro mógł więcej itd.
Jednak największa billboardowa kampania społeczna w Polsce, warta chyba ok 5 mln, jest prowadzona przez bogatych "obrońców życia" którzy zamiast realnie pomóc (np. poprzez finansowanie tych hospicjów preinatalnych albo antykoncepcji) wydają
  • Odpowiedz
  • 0
@pan-bartolomeu-dias

Więc myślę że możemy wytykać im hipokryzję

Chyba wam, bo nikt wam nie wytykał billboardów do chwili, gdy sami to robiliście

którzy zamiast realnie pomóc (np. poprzez finansowanie tych hospicjów preinatalnych albo antykoncepcji

Istnieją, bo właśnie pomagają im realnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Volki: to możesz pokazać chociaż jedną tak szeroko zakrojoną i kosztowną, a do tego bezcelową, kampanię społeczną prowadzoną przez środowiska lewicowe? Bo jak narazie porównujemy "obrońców życia" którzy bronią to życie poprzez billboardy i aktywistów LGBT którzy prowadzą kampanię billboardową mającą walczyć z homofobią. Rozchodzi się o to że miliony poszły na te billboardy z sercem, które często stoją jeden obok drugiego i nie przynoszą efektu, a nie na domy
  • Odpowiedz
  • 0
@pan-bartolomeu-dias Przecież to nie była bezcelowa. Demagogia w twoich komentarzach jest po postu zbyt lewacka dla mnie.

Kasa płynie strumieniami z zagranicy, opłacając bezmyślne lewicowe organizacje, a ty się pytasz o przykład. Sam fakt, że idą na takie organizacje, które są narzędziem wpływu obcej agentury. Do tego samorządy przekazują im kasę lub budynki po kosztach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Volki: to jaki cel osiągnęło nasranie kilku billboardów obok siebie? Czy skala tej akcji poprawiła jej skuteczność? Bo myślę że gdyby tych obrazów było kilkukrotnie mniej, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na realne działania, to skutek byłby zupełnie inny i teraz byśmy o tym nie dyskutowali na wykopie, a kampania LGBT by nie powstała.
Bo, jak już napisałem, głównym skutkiem tej akcji jest radykalizacja środowisk lewicowych i polaryzacja społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@lizakoo: Tak, prawactwo finansowane jest przez PiS i ichniejsze grupy wpływów, dając przy tym sobą manipulować jak stado baranów (którymi po prostu prawacy są), a lewactwo jest finansowane przez zwolenników określonych poglądów i zwykłych obywateli. Mam nadzieję, że pomogłem ci zrozumieć. xD
  • Odpowiedz
Prawica wylicza cieplakom ile innych rze zy mogliby zrobić za swoje pieniądze?


@ImInLoveWithTheCoco: zapewne znalazłby się jakiś przykład, kiedy to prawica innym wylicza ale mniejsza o to. Bardziej mnie bawi to, że lewacy niby dowalają się do wydatków innych, a prawica m.in. do tego z kim ludzie chodzą do łóżka albo jak się ubierają xD
  • Odpowiedz