Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Necer: ja nie obrazilem sie. Cala kultura mangi i anime bazuje na kopiowaniu i przeksztalcaniu
I dzieki za mile slowa (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Hrrr_tfu: Nie znam twojego stażu w chińskim bajaniu z Japonii, ale polecam zerknąć na Hunter x Hunter, a jak się spodoba to zerknąć na Tower of God - zawsze jakaś inspiracja się znajdzie. (Tower of God ma pięknych chłopców i dziewczyny)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Necer: jestem fanem HxH, obejrzalem, przeczytalem mange i czekam juz pare lat na nastepny rozdzial bo Togashi robi czesto bardzo dlugie przerwy.
Tower of God obejrzalem na crunchyroll i mi sie nawet spodobalo, chociaż anime jako tako dupy nie urywalo to wiem ze komiks staje sie lepszy z kazdym nastepnym arkiem, ale jescze sie za to nie zabralem.
  • Odpowiedz
@Hrrr_tfu: anime... No powiedzmy, że to była reklama. W sensie każdą akcję zaadoptowali, ale no ToG kreacją świata stoi i trzeba te 70chapteró prologa zwanego Sezon1 Manhwy przeczytać. Głupim jest fakt, że nie chciało im się animować dwóch mega krótkich fragmentów, a piekielnie ważnych dla sezonu 2 .Mimo tego, że sceny w których te fragmenty były zostały zanimowane. Anime ma fajnąmuzykęza to.
Tutaj zostawię ulotkę, choćzabrzmie jak Jehowiec, ale co
N.....r - @Hrrr_tfu: anime... No powiedzmy, że to była reklama. W sensie każdą akcję ...

źródło: comment_16166973407nUOtVcnYpCgYzBVVNMegO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Necer: ladna kreska. Z ktorego mniej wiecej to rozdzialu? W porownaniu do pierwszego to niebo a ziemia. Widac ze gosciu sie rozwinał. Poczytam napewno ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Widac gosciu sie rozwinął

Tak bardzo, że od czerwca manhwa stoi bo się biedaczek przepukliny nabawił( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie pozostaje nic innego jak czekać bo jak wróci teraz niewykurowany to znowu będzie musiał się leczyćbo tylko pogorszy sprawę. A to już druga przerwa, pierwszą miał w 2016. Na reddicie na r/TowerofGod jest wątek o zdrowiu Autora, ale jestem leniwy i nie przeczytałem.

Z ktorego mniej wiecej to
N.....r - >Widac gosciu sie rozwinął 
Tak bardzo, że od czerwca manhwa stoi bo się b...

źródło: comment_1616700321RhGBZTMXbN9jg0XPGC6NkL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz