Wpis z mikrobloga

Zgodnie z prawem ewolucji osobniki lepiej przystosowane (które mają lepsze geny) przekazują je dalej bez większego problemu, natomiast osobniki słabiej przystosowane (przegrywy) nie przekazują swoich genów dalej i umierają bezpotomnie. Przy czym przekazywanie genów przez te lepsze osobniki jest równie ważne jak nieprzekazywanie ich przez te słabe. Można powiedzieć, że bezpotomne wymieranie przegrywowych genów jest podstawą ewolucji i dzięki temu każde kolejne pokolenie zawiera coraz lepszą i lepszą pulę genową.

No, to teraz już wiesz, dlaczego ta laska woli być sama niż z tobą albo woli dać się zeszmacić chadowi który jej spierze mordę i zostawi. Ewolucja, bitch. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #blackpill #seks
źródło: comment_1616633688fpHOToSwGDh75XiUzzV3z9.jpg
  • 19
@Des1:

Czy mowa o genach odpowiedzialnych glównie za wyglad?


Tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż intelekt też, bo gdyby tak nie było, to jak byśmy wyewoluowali z pantofelka do obecnej formy?

@MedrzecInternetu: bo chad nie zawsze płodzi chadów ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@WykopekBordo: To skoro Seba i Karyny mogą to czemu Mirek z tagu #przegryw nie może? ( ͡° ʖ
to jak byśmy wyewoluowali z pantofelka do obecnej formy?


@Candy51: Bo inteligencja to geny i srodowisko wiec zdarzaja sie madrzy i ladni. Sa tez anomalie gdzie przegryw zaruchal. ¯\_(ツ)_/¯
Dobrze, teraz rozważ dlaczego mimo tego natura ciągle tworzy przegrywów a nie 100% czadów?


@MedrzecInternetu: Wydaje mi sie ze natura do tego dąży ale #!$%@? genów nie jest do konca od nas zalezna. Nie bez powodu mowi sie, ze z dwojga ładnych ludzi wychodzi często jakis potwór.

Inna sprawa człowiek chce wypierać biologię i chocby 'przymusowe' śluby lata wstecz oparte o dobór par na podstawie majątku a nie chęci bycia ze
Czy mowa o genach odpowiedzialnych glównie za wyglad? Patrzac na dzisiejszy swiat mozna by stwierdzic ze ludzie moze ladniejsi ale glupi w #!$%@?. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Des1: Generalnie sam wygląd nie musi oznaczać, że osoba jest chora/zdrowa.

Na pierwszy rzut oka atrakcyjna osoba wygląda zdrowo, ale tutaj chodzi tylko o płodność, że cechy fizyczne nas podniecają, ale taka osoba dalej może być na coś chora.

W
@Candy51: Kobiety powinno się zapładniać materiałem genetycznym od najbardziej inteligentnych samców. Może wtedy w końcu ta gówno cywilizacja ruszyłaby do przodu z postępem bo aktualnie wzrost i ładna morda czy dobra sylwetka nic nam nie daje. Nie #!$%@? już przed lwami na sawannie tylko staliśmy się gatunkiem dominującym. Mam nadzieję że w przyszłości ewolucja obdarzy femoidy pożądaniem inteligencji a nie ładnych rys twarzy.
@ExitMan: O,to tak jak pewna znana mi osoba z genetyczną chorobą, która wymusiła konieczność przeszczepu płuc. Poważna sprawa, ale miała chadowy ryj i w konsekwencji o wiele lepsze życie niż zdrowy przegryw.
O,to tak jak pewna znana mi osoba z genetyczną chorobą, która wymusiła konieczność przeszczepu płuc. Poważna sprawa, ale miała chadowy ryj i w konsekwencji o wiele lepsze życie niż zdrowy przegryw.


@kamil150794: Wiesz jak to działa, ładnych szkoda. A, ja pisałem o zdrowiu, które nie musi mieć za wiele wspólnego z wyglądem/atrakcyjnością