Wpis z mikrobloga

  • 18
Obejrzałem odcinek i już współczuję Karolowi tego zmarnowanego czasu , teksty panny młodej podczas ślubu , później wesela o tym nie piciu pokazały jaka to jest wieśniara, i to nie jest hejt tylko rzetelne przedstawienie sytuacji , #!$%@? głupot , brak jakiegokolwiek zadbania o kosmetyczkę , fryzjera to też jest ważne, kobieta która o siebie dba szczególnie gdy to jej najważniejszy dzień ślubu odpicowuje się u najlepszych , i nie chce słuchać #!$%@? że nie pomalowanie się czy nie zrobienie paznokci to efekt pokazania naturalnej pięknej urody , gówno prawda takie kobiety są po prostu zaniedbane #slubodpierwszegowejrzenia
  • 8
  • Odpowiedz
@Spejsonik: ja też tu stawiam na rozstanie na 99 %, to jest mocno niedobrana para może nie aż tak jak Przemek i Martyna czy Adam i Asia, ale różnice i to spore są pomiędzy nimi widoczne. Laura i Maciek będzie na pewno wszystko fajnie, ale do pierwszego kryzysu, pytanie czy potem będzie tak dobrze? Czy jedno będzie tak silne psychicznie aby postawić drugie do pionu. Pamiętajmy, że Laura i Maciek
  • Odpowiedz
@RodzynR: ktoś na pudlu pisze, że Iga z Karolem po podróży poślubnej już nie będą razem, i że niezłe cyrki podczas wyjazdu będą się działy. Wcale się nie zdziwię
  • Odpowiedz
@Myrszula: o ja Cię przepraszam. Jednak mogą być cyrki porównywalne do Przemka i Martyny. Szkoda Karola, najfajniejszy i najnormalniejszy chłopak w tej edycji, a tak fatalnie mu dobrali kobietę.
  • Odpowiedz