Wpis z mikrobloga

Zapomniałem dodać w poprzednim wpisie a myślę że warto wspomnieć bo raczej to już jest komplet składników. Z zebranych podczas ostatniego lajta 520,18zl na składniki menel wydał jedynie 85,82zl+kw ( ͡° ͜ʖ ͡°) to że akurat w Lidlu na wszystkim promocja to zupełny przypadek

Paczka
- Małże omułki, marynowane Vigilante 12,90
- Sardynki w oliwie z oliwek Vigilante 7,80
- Kalmary w sosie amerykańskim Vigilante 7,80
- Kalmary w sosie atramentowym Vigilante 8,40
Lidl
- 3 x Lisner SURIMI AIOLI/TYSIACA WYSP/WASABI 11,97
- 2 x ANACHOIS w oleju roślinnym 9,98
- Krem/pasta do smarowania pieczywa 9,98
- Mieszanka owoców morza 16,99

85.82/520.18 ¯_(ツ)_/¯

#kononowicz #patostreamy #mexicano
paranoid18 - Zapomniałem dodać w poprzednim wpisie a myślę że warto wspomnieć bo racz...

źródło: comment_1616607275DYqZtH75vFbJpFG6GP9jSn.jpg

Pobierz
  • 10
  • 6
@Zagmadfany2 spacje i jego kondycja kompletnie mnie nie interesują. Co do opon to ładnie się menel speszył jak ktoś napisał że chętnie odkupi te 14( ͡º ͜ʖ͡º) najpierw stwierdził że nawet nie wie czy one się nadają jeszcze do jazdy (w ogłoszeniu napisano że są z minimalnym przebiegiem) a później stwierdził że raczej nie planuje z widzami robić interesów w tym temacie¯_(ツ)_/¯
później stwierdził że raczej nie planuje z widzami robić interesów w tym temacie¯\(ツ)/¯


@paranoid18: Już raz wykopki wkręcili go w niezłe gówno przez które miał kłopoty więc nie dziwne że nie ufa ludziom z internetu :)
@paranoid18
Z wyświetleń miesięcznie z 500 zł, więc nawet jeżeli donejty nie są fejkowe, to dość oczywistym jest, że z nich bardziej by się utrzymywał. A, że Jarek nie przyzna, że z wyświetleń robi niewiele kasy, to wymyśla takie cele żeby było, że na rozwój kanału.